Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milli Takım’da Arda Güler’e Mobing Mi Uygulanıyor?

Teknik direktör Vincenzo Montella, antrenman sırasında Arda Güler’in formasını çıkarttırdı

Teknik direktör Vincenzo Montella,

A Milli Takım Portekiz mağlubiyeti sonrasında grubun diğer maçı olan Çekya maçı için hazırlıklara başladı. Antrenman sırasında Vincenzo Montella, Arda Güler formasını giymek isterken üzerinden formasını aldı. Akıllara Arda Güler’e mobing mi uygulanıyor sorusunu getiren görüntülere TFF’den cevap geldi. Türkiye Futbol Federasyonu: “A Millî Takımımızın bu akşam gerçekleştirilen antrenmanı sırasında, televizyon kameralarına yansıyan görüntüler üzerine yorum yapılarak oluşturulmuş bir video, sosyal medya mecraları üzerinden dolaşıma sokulmuştur.

Antrenman öncesinde millî futbolcumuz Arda Güler’in kasığındaki ağrı nedeniyle, Çekya maçına kendisini en sağlıklı şekilde hazırlayabilmek adına, bireysel çalışma yapması konusunda teknik heyetimiz ve oyuncu arasında fikir birliğine varılmıştır. İlgili videoda görülen çalışma, Arda Güler için belirlenen kapsamda olmayıp, millî futbolcumuz daha sonra koruyucu amaçlı lineer çalışmasına yönlendirilmiştir.

Kalbi Türk Millî Takımı için atan sağ duyulu vatandaşlarımızın bu tür içeriklere itibar etmemesi gerektiğini önemle hatırlatırız.” dedi.