Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Mısırlıoğlu: Şehit ve gazilerimiz bizim baş tacımızdır

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, 19 Eylül Gaziler Günü sebebiyle yayınladığı mesaj mesajında, “Bugün üzerinde huzur ve kardeşlik ortamı içinde yaşadığımız bu ülkeyi gazilerimize ve şehitlerimize borçluyuz.” dedi.

Mısırlıoğlu: Şehit ve gazilerimiz bizim baş tacımızdır

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, 19 Eylül Gaziler Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı. Mısırlıoğlu, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tarih boyunca ay yıldızlı bayrağımız uğruna gözünü kırpmadan mücadele eden tüm gazilerimizi minnetle yad ettiğini söyledi.

“KAHRAMANLARIMIZIN HAK ETTİKLERİ YAŞAMI SÜRMELERİ EN BÜYÜK TEMENNİMİZDİR”

“Şehit ve gazilerimiz bizim baş tacımızdır.” diyen Mısırlıoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Yüce meclisimiz tarafından Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’e Gazilik unvanının verildiği bu anlamlı günde ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anıyor, hayatta olan gazilerimize huzurlu uzun ömürler diliyorum. Hakları asla ödenemeyecek olan kahramanlarımızın hak ettikleri yaşamı sürmeleri en büyük temennimizdir. Gazilerimizin ve şehitlerimizin bizlere emaneti olan bu kutsal toprakları görünen ve görünmeyen tehlikelerden korumak bizim boynumuzun borcudur. Bugün üzerinde huzur ve kardeşlik ortamı içinde yaşadığımız bu ülkeyi gazilerimize ve şehitlerimize borçluyuz.”