“Muhtarlar devlet ile vatandaş arasında köprü konumunda”

“Muhtarlar devlet ile vatandaş arasında köprü konumunda”

Mahalle Muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret ettiler

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Afyonkarahisar Valiliği İdare ve Denetim Müdürü Tuncay Eroğul ve beraberindeki muhtarlar Vali Gökmen Çiçek’i, makamında ziyaret ettiler. Vali Çiçek, ziyaretleri için muhtarlara teşekkür ederek, tüm muhtarların Muhtarlar Günü’nü tebrik etti.
Mahalle muhtarları daha sonra Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret ettiler. Muhtarlarla yakından ilgilenen Başkan Zeybek, Muhtarlar Günü dolayısıyla Şanlıurfa ve Gaziantep gezisine muhtarların gittiğini hatırlattı. Başkan Zeybek, beraberindeki muhtarlarla Şanlıurfa gezisinde olan muhtarları görüntülü arayarak, günlerini kutladı.
“ŞEHRİMİZİN KALKINMASI
İÇİN MUHTARLARIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”
Demokrasinin en önemli mihenk taşlarından birisini muhtarların oluşturduğunu ifade eden Zeybek, “Afyonkarahisar’da görev yapan değerli muhtarlarımızı Belediyemizde misafir ettik. Muhtarlarımızla şehrimizdeki kalkınması ve gelişmesi için el birliği ve gönül birliğimizi sürdüreceğiz. Gaziantep ve Şanlıurfa’ya geziye gönderdiğimiz mahalle muhtarlarımla telefon ile görüntülü görüştük. Osmanlı’dan günümüze hemşehrilerimiz ile devletimiz arasında bir köprü vazifesi görerek, kamu hizmetinin mahallelerimize ve köylerimize hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırılmasında mühim bir görev üstlenen tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.
Muhtarların yanı sıra ziyarette Belediye Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük, Afyonkarahisar Valiliği İdare ve Denetim Müdürü Tuncay Eroğul ve SYDV Müdürü Yaman Şenol’da hazır bulundu. >> Burcu AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi