Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Müziğin ritmine dayanamadı, süpürgesiyle sahneye fırladı

Afyonkarahisar’da Turgay Başyayla’nın konseri sırasında alanda görev yapan temizlik görevlisi, sanatçı Başyayla’nın söylediği hareketli türkülere katılması davetini kırmayarak soluğu sahnede aldı. Temizlik görevlisinin elinde süpürgesi ile Başyayla ile karşılıklı oynadığı oyun katılımcılar ve sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Müziğin ritmine dayanamadı, süpürgesiyle sahneye fırladı

Türkiye’nin UNESCO tescilli üç gastronomi şehrinden biri olan Afyonkarahisar’da Uluslararası GastroAfyon Turizm ve Lezzet Festivali 5’nci defa kapılarını açtı. Birbirinden güzel yemeklerin görücüye çıktığı festivalde ünlü türkücü Turgay Başyayla da konser verdi. Konserde Başyayla birbirinden güzel türküleri seslendirdiği sırada Afyonkarahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından konser alanında temizlik için görevlendirilen Uğur Turhan’ı sahneye davet etti. Temizlik görevlisi Uğur Turhan davete uyarak elindeki süpürgesi ile bir anda sahneye fırladı. Turhan bir an olsun elinden bırakmadığı süpürgesi ile Başyayla ile karşılıklı misket havası oynamaya başladı. Turhan performansı ile protokol başta olmak üzere konser alanındakiler ve sosyal medya kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılandı.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, sosyal medya hesabından o anları gülücük emojileri ile “Mesai arkadaşımız işine 2 dakika ara veriyor ve dünya güzelleşiyor” başlığı ile paylaştı.