Nuribey Beldesi’nde pandemi önlüğü üretildi

Nuribey Beldesi’nde pandemi önlüğü üretildi

Nuribey Beldesi’nde faaliyete geçirilen Tekstil Fabrikası’nda pandemi önlüğü üretildi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın desteği ve Nuribey Belediye Başkanı Abdullah Çakmak’ın girişimleri ile beldeye Tekstil Fabrikası kazandırıldı. Nuribey Belediyesi açtığı tekstil fabrikası ile hem istihdama katkı sağladı, hem de sağlık sektörüne yönelik yardım gerçekleştirdi. Nuribey Belediye Başkanı Abdullah Çakmak, tekstil fabrikasının ilk ürünlerinden olan 700 adet pandemi önlüğünü, Afyonkarahisar Devlet Hastanesine ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Hastanesine bağışladı. Önlük teslim programına MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Nizamettin Şenol ve bazı partililer katıldı. Pandemi önlükleri Devlet Hastanesi ve AFSÜ Hastanesi Başhekimliği’ne teslim edildi. Teslim sırasında konuşan MHP Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal, “Dünya genelinde ve ülkemizde yaşanan pandemi nedeniyle zorlu bir süreçten geçmekteyiz. Bizde MHP teşkilatları olarak Nuribey kasabasında faaliyete geçen tekstil fabrikasının ilk ürünleri olan pandemi önlüklerini sağlık çalışanlarımıza hediye ettik. Sağlık çalışanlarımızın bu süreçte daima yanındayız.” dedi.
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan ise, “Nuribey Belediye Başkanımız pandemi sürecinde örnek gösterilecek bir çalışma gerçekleştirmiştir. Bu zor süreçte sağlık çalışanlarımızı unutmayarak, tekstil fabrikasının ilk ürünleri olan pandemi önlüklerini sağlık çalışanlarımıza hediye etmiştir. Hassas davranışından dolayı Başkanımız Çakmak’ı tebrik ediyorum. Sağlık çalışanlarımıza da pandemi sürecinde kolaylıklar diliyorum.” diye konuştu. >> Kocatepe Haber Merkezi

 

TAYTAK’A ÖZEL TEŞEKKÜR

 

Tekstil Fabrikası’nın beldeye kazandırılmasında desteği olan MHP Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür ederek konuşmasına başlayan Nuribey Belediye Başkanı Abdullah Çakmak, “Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın destekleri ile kasabamıza 300 kişinin istihdam edileceği bir tekstil fabrikası kazandırdık. Tekstil fabrikasının ilk ürünleri olan 700 adet pandemi önlüğünü, Devlet Hastanesi ve AFSÜ Hastanesi başhekimlerine teslim ettik. Sağlık sektörüne ve sağlık çalışanlarımıza desteklerimiz devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi