Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Olgun’dan Tüm Partilere Çağrı: Hadi Hep Beraber Karanlığı Aydınlatalım

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, TBMM Genel Kurulunda tüm partilere çağrıda bulunarak, Sinan Ateş cinayetinin aydınlatılması için “Hadi hep beraber karanlığı aydınlatalım” dedi.

Olgun’dan Tüm Partilere Çağrı: Hadi Hep Beraber Karanlığı Aydınlatalım

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, partisinin grup toplantısında bir konuşma yaprak, tüm partileri “Sinan Ateş cinayetinin” aydınlatılması için harekete geçmeye davet etti.

“UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ”

Milletvekili Olgun yaptığı konuşmada; “Tam on bir ay dolmak üzere, yaklaşık bir yıl oldu Milliyetçi, Atatürkçü, akademisyen Sinan Ateş’in ulu ortak katledilmesinin üzerinden. Edenin yanına kâr kaldığı değil, güvenilir bir hukuk devleti temenni ediyorum herkes için. Bu ateş üstü toprakla örtülemeyecek bir ateştir, hâlâ azmettiricilerini açığa çıkarmadığınız gibi cinayetin aydınlatılması için Meclis araştırması açılması önergelerini reddettiniz. Hadi hep beraber karanlığı aydınlatalım, gerçek faillerin bulunması için ortak hareket edelim; var mısınız? Yoksa yine inisiyatif almayacak, ezber cümlelerle kınamakla mı yetineceksiniz? Biliyorum ki hiçbir şey yapmayacak, susarak suça ortak olacaksınız. Sessizce unutturmaya çalışsanız da unutmayacağız, unutturmayacağız.” ifadelerinde bulundu.