Onur ödüllü ressamdan Vali Çiçek’e ziyaret

Onur ödüllü ressamdan Vali Çiçek’e ziyaret

Afyonkarahisar’ın tarihi ve turistik yerleri ile ilgi duyduğu diğer birçok konuda resimler yapan Ressam Hacer Ercan, Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret ederek, hazırladığı tablolarını sundu

Ramazan aylarında savaştan öksüz kalan ve etkilenen çocuklara olan üzüntüsünü konu alan “Yetimler İftarı” adlı çalışması ile Milano’da düzenlenen yarışmada Onur Ödülü kazanan Ressam Hacer Ercan, şimdi de Afyonkarahisar’ı tanıtan resimler yapıyor.
Frigya, Ayazini, Emre Gölü, sıcak hava balonu uçuşları gibi tarihi ve turistik içerikli 19 adet tablo yapan Hacer Ercan, Vali Gökmen Çiçek’in de desteği ile çalışmalarına hızla devam ediyor.
Hazırladığı tabloların bir bölümünü alarak Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret eden Ressam Hacer Ercan, Vali Çiçek’e çalışmalarında kullandığı teknikler ve tabloların içeriği hakkında kısa bilgiler verdi. Yetenekli Ressam’ı tebrik eden Vali Çiçek, böylesine güzel eserleri kültür ve sanat dünyasına kazandırdığı için Ercan’a teşekkür etti. Vali Çiçek, tabloların şubat ayında yapılacak sergide sergileneceğini söyledi.
Destekleri ve ilgisi için Vali Çiçek’e teşekkür eden Hacer Ercan, resim yapmaya devam edeceğini ifade ederek, bu ay içerisinde Milano’da yine bir yarışmaya katılacağını söyledi. >> Esra KÜÇÜKKURT’un Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi