Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Onur Turan Muay Thai Türkiye Şampiyonu!

Afyonkarahisar Şanlı Spor Kulübünden Onur Turan, 16-21 Mayıs 2024 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Muay Thai Türkiye Şampiyonası’nda 51 kg U23 büyükler kategorisinde şampiyonluk kürsüsüne çıkarak büyük bir başarıya imza attı. Bu zaferle birlikte Onur, 1-9 Haziran tarihleri arasında Yunanistan’da gerçekleşecek olan Dünya Muay Thai Şampiyonası’na katılma hakkını da elde etti

Afyonkarahisar Şanlı Spor Kulübünden

Onur’un bu başarısı, Afyonkarahisar spor camiasında büyük sevinçle karşılandı. Kendisini tebrik eden Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, “Afyonkarahisarlı sporcularımız her zaman olduğu gibi bu şampiyonada da bizleri gururlandırdı. Başarılarından dolayı Onur Turan’ı ve Şanlı Spor Kulübünü yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kasapoğlu, “Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren ve Muay Thai branşında önemli başarılara imza atan Şanlı Spor Kulübü,  milli sporcular yetiştirmesi ve düzenlediği turnuvalarla Muay Thai sporunun gelişmesine önemli katkı sağlamaktadır. Alınan altın madalyada kulübün başarısını bir kez daha göstermiştir” dedi.

Onur Turan’ın Yunanistan’da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası

Onur Turan Muay Thai Turkiye Sampiyonu!