Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’ın sosyal medya hesabında valilikle yaşadığı ifadeye çağrılma krizi paylaşımına yorum yaptı. Özdağ, “Sayın Başkan, sığınmacı ve kaçaklara karşı alacağınız bütün vatansever önlemler konusunda Zafer Partisi’nin bütün desteği arkanızda olacak.” dedi.
Özdağ’dan, Köksal’a Net Destek
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’a, sığınmacılar ve kaçaklarla ilgili uygulama ve kararlarında destek verdiğini açıkladı
![Özdağ’dan, Köksal’a Net Destek Zafer Partisi Genel Başkanı](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/06/Ozdagdan-Koksala-Net-Destek-kopya-1100x650.jpg)