Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özkaya Birliktelik Ve Ortak Akıl Vurgusu Yaptı

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya  Afyonkarahisar Merkez, İscehisar, Sandıklı, Sinanpaşa, İhsaniye ve Bolvadin ilçelerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili

Belediye Başkanlarını, AK Parti teşkilatlarını ve esnafları ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, yapılacak yatırımlar için yerinde incelemelerde bulundu. Esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden Milletvekili Özkaya, vatandaşların taleplerini dinledi. Ziyaretlerine ilişkin açıklama yapanh Milletvekili Özkaya, “6 İlçemizde Belediyelerimizi, vatandaşlarımızı, yatırım alanlarını ve esnaflarımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz kapsamında Belediyelerimiz tarafından yapılacak yatırımlar için yapabileceklerimizi, vatandaşlarımızı taleplerini, teşkilatlarımızın beklentilerini ve esnaflarımızın önerilerini konuşup dinledik. Şehrimiz için yapacağımız çok iş var, İnşallah hükümetimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde şehrimizi daha iyi bir noktaya taşımanın gayretindeyiz” dedi.

“YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

Her an vatandaşlarla bir arada olduklarını ifade eden Milletvekili Özkaya, “AK Parti milletimiz ile olan kutlu yürüyüşüne devam ediyor. İnşallah milletimizin desteği ile eksiklerimizi tamamlayıp ülkemizi içerisinde bulunduğu durumdan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü iradesiyle çıkarıp, daha iyi noktaya taşıyacağız. Dünyada tamiri zor bir tahrip bırakan pandemi sonrasında yaşadığımız acısı tarif edilemeyen asrın felaketi ile yaşadığımız zorlukları da milletimiz ile el ele atlatacağız. Her alanda gerçekleştirilen muazzam eser ve reformlarını artırarak yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.  Belediye ziyaretlerine ilişkin de açıklamalarda bulunan Milletvekili Özkaya, “AK Parti Belediyeciliği anlayışı ile şehirlerimizi ihya etmeye devam edeceğiz. Afyonkarahisarımıza hizmet etme niyetinde olan, kutuplaştırmayan, ötekileştirmeyen ve kamu yararı güden tüm belediye başkanlarımızın da her hayırlı işinin en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz. Biz ayrıştırmadan değil, birliktelikten, ortak akıldan yana Afyonkarahisarımızın tamamına hizmet etme gayesi ile yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.