Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“PKK İle Oturanlar, Ahkâm Kesmesin”

İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın açıklamalarına sert tepki verdi. Olgun, “Açık konuş da kim olduğunu bilelim. Dün PKK ile oturanlar bugün milleti kandırmaya kalkmasın.” dedi.

İYİ Parti Hukuk ve

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, “muhalefet milletvekilleri” diye bir açıklamanın olamayacağını belirterek, Uluçay’ı açıkça isim vererek konuşmaya davet etti.

“BİZİM GOCUNACAK TARAFIMIZ YOK”

“Dün terör örgütü PKK ile oturan, Cumhuriyetimizin Savcılarını hâkimlerini teröristlerin ayağına gönderenleri tarihin karanlık sayfalarına gömeceğiz diyen Milletvekili Olgun, “İYİ Parti olarak bizim gocunacak bir tarafımız yok. Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına aldık diyenlere bir çift sözümüz var. Bu yüce Türk Milleti sizi ayakların altına alacağı gün yakındır. Halkımızın çektiği sıkıntıları dile getiremeyenler bugün kalkmış PKK’dan söz ediyor. Maşallah ağınızdan PKK’yı düşürmüyorsunuz, ne de çok severmişiniz bu terör örgütü PKK’yı. Bizim terör örgütü ile bir işimiz de olamaz onların adını ağzımıza alarak onların reklamını da yapmayız. PKK bir terör örgütüdür, muhatabımız olamaz.” ifadelerine yer verdi.

“MİLLETİN SORUNLARINI KONUŞUN”

AK Parti Adayı Uluçay’a çağrıda bulunan Milletvekili Olgun, halkın sorunlarına değinmelerini ve iktidar partisi olarak çözüm yollarını aramalarını tavsiye etti. Olgun, “Bakın emeklilerimiz kıvranıyor, market fiyatları almış başını gidiyor. Hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımız bıkmış durumda. Çiftçimiz perişan. Gel bir de bu sıkıntıları gündeme getir. Maşallah ağzınızdan halka yönelik hiç bir şey duymuyoruz. İşinize geldiği zaman terör örgütü ile masaya oturup kollola ‘megri megri’ şarkıları söylüyorsunuz işinize gelmediği zaman da milleti terörist ilan etmekten geri durmuyorsunuz. Yazıklar olsun size. Bu milleti yıllarca algı operasyonlarıyla kandırdınız, milletin milli ve manevi değerlerini sömürdünüz. Hala da aynı yalanları söylemeye devam ediyorsunuz. Kendinize gelin artık. Meydan o kadar da boş değil. Anlatacak yapacaklarını anlat, hoş yapabileceğin bir ye de yok ya projesi yok sağa sola saldırıyor. LGBT her ne ise, isteyeninde, iftira atanında Allah belasını versin.”