Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, 13 Şubat Dünya Radyo Günü’nü yayınladığı mesajla kutladı.
Rektör Okumuş, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Müziğin bileştirici gücüyle kulaklarımızı şenlendirirken çeşitli programlarıyla da kamuoyunu bilgilendiren radyoculuk sektörünün bütün çalışanlarına emekleri için teşekkür ediyor ve bütün radyo severlerin Dünya Radyo Günü’nü kutluyorum.”