Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Saadet Partisi 2024 Yerel Seçimlerine Nasıl Katılacak?

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Beytullah Karataş,  2024 Yerel Seçimlerine kendi logo ve adayları ile katılacaklarına yönelik istişarelerde bulunduklarını ifade ederek, “Saadet Partisi Afyonkarahisar’da birçok beldede seçimi kazanacaktır.” dedi.

Saadet Partisi 2024 Yerel Seçimlerine Nasıl Katılacak?

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Seçim İşleri Komisyonu Ankara’da TBMM Meclis Grup Toplantısına katıldı. Daha sonra Saadet Partisi Milletvekillerini ziyaret eden komisyon, yerel seçimlere yönelik Afyonkarahisar’da yapılacak çalışmaları istişare etti.

İl Başkanı Beytullah Karataş, İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Uğurlu, Ahmet Beşkardeş, Sefa Taşbaşı, Mevlüt Yeşil ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Gümüşkanat’tan oluşan heyet Saadet Partisi İstanbul Milletvekilleri Birol Aydın ve Mustafa Kaya, Ankara Milletvekili Mesut Doğan, Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’i ziyaret etti.

Saadet Partisi 2024 Yerel Seçimlerine Nasıl Katılacak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAADET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR’IN SORUNLARINI TBMM’DE DİLE GETİRECEK

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Saadet Partisi İl Başkanı Beytullah Karataş, Afyonkarahisar’ın sorunlarının Saadet Partisi Milletvekilleri tarafından TBMM’de dile getirileceğini ifade ederek, “Bu doğrultuda İl Yönetiminde bir komisyon oluşturuldu. Bu komisyon şehrimizin tüm sorunlarını rapor haline getirerek TBMM’de bulunan Saadet Partili Milletvekillerine iletilecek ve meclis kürsüsünden dile getirilecek.” dedi.

“SAADET PARTİSİ OLARAK KENDİ LOGOMUZLA SEÇİMLERE GİRECEĞİZ”

Saadet Partisi olarak,  kendi logoları ve adayları ile seçime tek katılacak gibi hazırlıklarını yaptıklarını belirten Karataş, “Genel Merkezimizin aldığı karar neticesinde Afyonkarahisar’da Merkez dahil olmak üzere tüm beldelerde ve ilçelerde Saadet Partisi logosu ve adaylarıyla girmeye dönük istişarelerimize devam ediyoruz. Elbette bazı bölgelerde diğer siyasi partilerle istişareler olabilir. Biz tek başımıza girecekmişiz gibi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Geçtiğimiz 3 ayda bu hedefe yönelik yaptığımız çalışmaları Saadet Partisi Vekillerimizle de istişare etmek için TBMM’de ziyaretlerimizi gerçekleştirdik.” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi 2024 Yerel Seçimlerine Nasıl Katılacak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“SAADET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR’DA SEÇİMLERDE BİRÇOK BELDEDE SEÇİMİ KAZANACAKTIR”

Genel seçimlerin ardından tüm ilçe ve beldelerde saha çalışmalarımıza devam ettiklerini ifade eden Karataş,  “Tüm beldeleri ilçe teşkilatlarımız yoğun şekilde ziyaret ederek özellikle beldelerde en yüksek oyu alarak seçimi kazanabilecek, her kesimden oy alabilecek yerelde en iyi hizmeti yapabilecek, Saadet Partisi’ni temsil edebilecek isimleri çıkardılar. Bu hafta bu isimlerle görüşmelerimizi yaparak Saadet Partisi’nden aday olmaları yönünde tekliflerimizi yapacağız. İnanıyoruz ki Saadet Partisi Afyonkarahisar’da yerel seçimlerde birçok beldede seçimi kazanacaktır.” dedi.

 “TÜM SİYASİ PARTİLERE KAPIMIZ AÇIK”

Karataş yaptığı açıklamasına şöyle tamamladı:

“Bütün siyasi partilere oy ve gönül vermiş vatandaşlarımıza çağrıda bulunuyoruz. Günü kurtaran belediyecilik anlayışı şehrimizi, ilçelerimizi ve beldelerimizi her geçen gün geriye götürüyor. Afyonkarahisar bu durumu asla haketmiyor. Gelin her beldede ve ilçede makamından güç alan, vatandaşa tepeden bakan, başkanlığı mesai makamı gören insanları değil vatandaşımıza en iyi hizmeti götürecek, her evin derdini dinleyecek, rüşvete, yalana tevessül etmeyecek, dürüst adaylarla seçime girecek olan Saadet Partili adayları destekleyelim. Milli Görüş Belediyeciliğini şehrimizde yeniden hayata geçirelim.”