Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Sahadayız,çalışmaya devam ediyoruz”

“Sahadayız,çalışmaya devam ediyoruz”

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri sonrası seçim değerlendirme toplantısında İl Yönetimi, İlçe Başkanları ve MİLKO Temsilcileri ile bir araya geldi.

SAHADAYIZ, ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya, Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, İl Başkanı Beytullah Karataş, İl Yönetimi, İlçe Başkanları, Gençlik Kolları ve MİLKO Temsilcileri katıldı. Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın gerçekleştirilen seçim değerlendirme toplantısında şunları söyledi; Öncelikle seçim sonuçlarının başta Afyonkarahisar’ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu süreçte bizlere oylarıyla, dualarıyla, emekleriyle destek veren ve oy vermese bile bizlere gönlünde yer açan tüm Afyonkarahisarlı hemşehrilerime can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

Seçim süreci boyunca Afyonkarahisar’ın her bir evladının hakkını korumak, sorunlara çözüm üretmek ve şehrimizin değerlerini korumak için tüm teşkilatımız ile var gücümüzle çalıştık ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Gençlerimizin, kadınlarımızın, işçilerimizin ve tüm vatandaşlarımızın hakkını korumak, kalkınmalarına destek olmak her zaman en büyük gayemiz olacaktır. Seçim sürecini henüz tamamlamış değiliz. Sahadayız, çalışmalarımıza devam ediyoruz. İkinci tur içinde var gücümüzle gayret göstereceğiz. Ülkemizin geleceği için daha adil, daha demokratik ve güçlü bir Türkiye için canla başla çalışacağız. Ümit varız, Birlikte başaracağız!

SAADET PARTİSİ 10 MİLLETVEKİLİ İLE MECLİS’TE

Yeni dönemde Saadet Partisi’nin Mecliste 10 Milletvekili ile temsil edileceğini dile getiren Aydın şöyle devam etti; ‘’Yapılan seçimler sonucunda Milli Görüş’ü, Saadet Partimizi temsilen 10 Milletvekilimiz yeni dönemde Meclis’te olacak. 10 Milletvekilimiz şunlardır;

Mesut Doğan (Genel Sekreter) – Ankara 3. Bölge

Şerafettin Kılıç (Genel Başkan Yardımcısı) – Antalya

Mehmet Atmaca (Bursa İl Başkanı) – Bursa 1. Bölge

Doç Dr. Necmettin Çalışkan (Genel İdare Kurulu Üyesi) – Hatay

Birol Aydın (Parti Sözcüsü) – İstanbul 1. Bölge

Mustafa Kaya (Genel Başkan Yardımcısı) – İstanbul 2. Bölge

Av. Bülent Kaya (Genel Başkan Yardımcısı) – İstanbul 3. Bölge

Mahmut Arıkan (Genel Başkan Yardımcısı) – Kayseri

Hasan Bitmez (Genel Başkan Yardımcısı) – Kocaeli

Mehmet Karaman (Genel İdare Kurulu Üyesi) – Samsun

Mecliste bizleri temsil edecek her bir Milletvekilimize başarılar diliyorum. Cenab-ı Allah hayırlı hizmetlere vesile kılsın, yüz aklığı versin’’ dedi. >>Dilek Çetinkaya’nın Haberi

Adres değişikliğinde son karar Seçim Müdürlüğü’nün
Sıradaki Haber Adres değişikliğinde son karar Seçim Müdürlüğü’nün