Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şampiyonların Şampiyonlarını Afyon Belirledi

Afyonkarahisar’da düzenlenen Basketbol U-14 2. Bölge Şampiyonası, Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda yapılan maçlarla tamamlandı.

Şampiyonların Şampiyonlarını Afyon Belirledi

Maçların sonunda Denizli TED ve Denizli Pamukkale takımları üstün başarı sergileyerek Anadolu Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

Müsabakalara katılan 8 farklı kulüp, her maç öncesi “6 Şubat 2023 Kalplerimiz Deprem Bölgesinde Atıyor” yazılı pankart açarak depremde hayatını kaybeden vatandaşları andı.

BAŞARI BELGELERİ TAKIMLARA TESLİM EDİLDİ

Şampiyonanın tamamlanmasının ardından takımlara başarı belgelerini Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen ve Basketbol İl Temsilcisi Feyzullah Demirkale takdim etti.

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ KASAPOĞLU’NDAN TEBRİKLER

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, turnuvayı başarıyla tamamlayan tüm takımları tebrik ederek, “Heyecan dolu bir turnuvayı geride bıraktık. Fair-Play çerçevesinde geçen bu turnuvada tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Anadolu Şampiyonası’na gidecek olan Denizli TED ve Denizli Pamukkale takımlarına başarılar diliyorum. Bu turnuvada emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.