Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şampiyonların Yarışı Tamamlandı

Afyonkarahisar’da ilk kez düzenlenen Okul Sporları Floor Curling Grup Müsabakaları büyük bir başarıyla tamamlandı. 20 ilden 200 sporcunun 55 takım halinde katıldığı müsabakalarda heyecan dolu anlar yaşandı.

Şampiyonların Yarışı Tamamlandı

Genç erkekler kategorisinde Çeltikçi Şehit Ali Yıldırım Anadolu Lisesi birinci, Pazarlar Spor Lisesi ikinci, Denizli İmam Hatip Lisesi üçüncü ve Antalya Spor Lisesi dördüncü oldu.

Genç kızlarda ise 15 Temmuz Şehitleri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi birinci, Naip Hüseyin Anadolu Lisesi ikinci, Çeltikçi Şehit Ali Yıldırım Anadolu Lisesi üçüncü ve Yakup Mihriye Akdeniz İmam Hatip Lisesi dördüncü sırada yer aldı.

Gençler karma kategorisinde ise Pazarlar Spor Lisesi birinci, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ikinci, Mezitli Anadolu Lisesi üçüncü ve Merkezefendi Belediyesi Anadolu İmam Hatip Lisesi dördüncü oldu.

Müsabakaların ardından dereceye giren takımlara madalyaları ve başarı belgeleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen tarafından takdim edildi. Erşen, Afyonkarahisar’da ilk kez düzenledikleri Floor Curling Grup Müsabakaları’nın başarıyla tamamlanmasından büyük bir mutluluk duyduklarını kaydederek, “20 ilden gelen 200 sporcumuzun büyük bir mücadele verdiği turnuvada centilmenlik ruhunun hakim olması bizleri ayrıca sevindirdi. Dereceye giren tüm takımları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Afyonkarahisar’ı sporun her branşında önemli bir merkez haline getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.