Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Satranç severler Zafer için yarıştı

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası” tamamlandı.

Satranç severler Zafer için yarıştı

Kocatepe Spor Kompleksi’ndeki Çiğiltepe Spor Salonu’nda yapılan müsabakalara 7, 8 yaş, 10 yaş ve altı, 12 yaş ve altı ile açık kategori olmak üzere 5 kategoride 50 sporcu katıldı.
Büyük Taarruzun 101. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen turnuvaya Afyonkarahisar il genelinden ve çevre illerden birçok sporcu katıldı.
İki gün süren müsabakalar neticesinde 7 yaşta Ozan Bulut, 8 yaşta Eymen Ali Kirazlı birinci oldu. 10 yaş ve altı kategoride yapılan turnuvaya Alanya’dan katılan Ksenııa Kon birinci olurken 12 yaş ve altı kategoride Fatma Berra Gelişgen ve açık kategoride Mustafa Kemal Kök birinci oldu. En iyi kadın yarışmacılarında seçildiği turnuvada Ksenııa Kon, Fatma Berra Gelişgen ve Yıldız Güngör kendi kategorilerinin en iyi kadın oyuncusu seçildi.
Yapılan müsabakalar sonrasında düzenlenen ödül töreninde Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen sporcuları tebrik ederek madalyalarını takdim etti.