Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Selçuklu Mahallesinin Sorunlarını Da Çözeceğim”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, Selçuklu Mahallesi sakinleriyle biraraya geldi. Yağcı, “31 Mart’ta göreve seçildiğimde Selçuklu Mahallesi sorunlarını da çözeceğim.” dedi.

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, kentin en büyük mahalllerinden biri olan Selçuklu Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Yağcı’ya; İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclisi ve İGM Üye adayları eşlik ettiler.

Selçuklu Mahallesi ziyaretinin ardından açıklama yapan Başkan Adayı Yağcı, şunları kaydetti: “İlimizin önemli semtlerinden bir tanesi olan Selçuk Mahallemiz maalesef belediye hizmetlerinden bu güne kadar nasibini almamış semtlerimizin başında geliyor. Çarpık çurpuk yolları, kaldırımı olmayan sokakları insanımıza saç baş yolduruyor. En ufak bir yağışta pek çok binanın alt katlarını su basıyor, kanalizasyon rezalet içerinde. Esnafımız ihmal edilmiş. Ulaşımı anlatmak istemiyorum. 31 Mart’tan sonra Selçuklu Mahallesinin kaderi değişecek. Alt yapı sorununu çözeceğiz. Ulaşım sorunu olmayan temiz bir semt vaat ediyorum. Özellikle semtin en büyük sorunu olan sinek olayını ortadan kaldıracağız. Modern çöp konteynırları, çocuk oyun alanları, emeklilerimizin rahat vakit geçirebileceği mekânları hayata geçireceğiz. Modern bir tiyatro salonunu kazandıracağız. Vatandaşlarımız yapacağımız tahsilât noktaları ile belediye hizmeti almak için kent merkezine gitmek zorunda kalmayacak. Bölgeye kazandıracağımız ticaret merkezleri ile ticari hayatı canlandırmak boynumuzun bordu. Hem alaylı hem de mektepli tek belediye başkan adayı olarak bu sözü veriyorum.”

“Selçuklu Mahallesinin Sorunlarını Da Çözeceğim”