Sendikal faaliyetler görüşüldü

Sendikal faaliyetler görüşüldü

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zeybek, konuklarıyla yakından ilgilendi. Ziyarette Belediye bünyesinde çalışan memurların hakları ve sendikal faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Başkan Zeybek, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar diledi. Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever ise Başkan Zeybek’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.
Ziyarete Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever’in yanı sıra Afyonkarahisar Şube Başkanı Muhittin Ok, Başkan Yardımcıları Hüseyin Özen, Mevlüt Çelik ve Mehmet Ertürk katıldı. >> Mustafa ERTÜRK’ün Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi