Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Serenay Sarıkaya Hiç Evlendi Mi?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi “Aile”de Devin karakterini canlandıran oyuncu Serenay Sarıkaya’nın hayatı ve kariyeri müzik yapımcısı Mert Demir ile aşk yaşadığı iddiaları üzerine araştırılmaya başlandı.

Serenay Sarıkaya Hiç Evlendi Mi?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi “Aile”de Devin karakterini canlandıran başaralı oyuncu Serenay Sarıkaya son günlerde Mert Demir ile aşk yaşadığı iddiaları üzerine gündemde olan isimler arasında yer alıyor. Gündemde yer alan haberler üzerini güzel oyuncunun daha önce evlenip evlenmediği merak ediliyor.  Peki, Serenay Sarıkaya hiç evlendi mi?

 

Show Tv ekranlarında yayımlanan Aile” dizisinde canlandırdığı Devin karakteri ile çok konuşulan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, 1992 (32 yaşında) yılında Ankara’da doğmuştur. Ailesi ile birlikte bir süre Antalya’da yaşayan Sarıkaya, 7 yaşında iken anne ve babasının ayrılması nedeniyle annesiyle birlikte İstanbul’da yaşamaya başlamıştır. Lise eğitimini Antalya Saime Salih Konca Lisesinde tamamlayan Sarıkaya, üniversite eğitimi için yurt dışına çıkma istemiş ancak, üniversite eğitimi almamıştır.

 

15 yaşındayken Çekya’da düzenlenen Avrupa Gençler Güzellik Yarışması’na katılan güzel oyuncu Sarıkaya, yarışmada jüri özel ödülünü almasının ardından oyunculuk kariyerine başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Şaşkın filminde rol alarak yaşayan Sarıkaya, daha sonra “Plajda” filminde rol almıştır. İlk dizi kariyerine 2008 yılında yayımlanan “Peri Masalı” adlı dizide yer alarak başlayan güzel oyuncu, aynı yıl yayımlanan “Limon Ağacı” adlı dizide ilk başrolünü canlandırmıştır.  Daha sonra

 

“Adanalı” adlı dizide rol alan güzel, 2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında ikinci olmuş ve Türkiye’yi Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir. Ardından Lale Devri Medcezir dizilerinde başrol oyuncusu olarak yer alan Sarıkaya, birçok reklam ve filmde de rol almıştır. Şuanda “Aile” dizinde oynamaktadır.

 

SERENAY SARIKAYA HİÇ EVLENDİ Mİ?

Güzel oyuncu birçok birliktelik yaşasa da şimdiye kadar bir evlilik yapmamıştır.