Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Skoda Türkiye Kimin?

“Türkiye’nin En Zengin 100 Ailesi” listesinde Ahmet Yüce’nin çalışanlarına yılda 29 defa ikramiye vermesi herkesi şok etti. Peki, Ahmet Yüce Kim ve Skoda Türkiye kimin? Detayları haberimizde….

"Türkiye'nin En Zengin 100

Tanınmış iş insanları arasında yer alan Ahmet Yüce’nin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştır. “Patronlar” artık “iyi insan olmayı” deneme zamanınız gelmedi mi ? Sorusu gündeme bomba gibi oturmuştur. Peki, Skoda Türkiye kimin?

AHMET YÜCE KİMDİR?

1957 yılında İstanbul’da doğan Ahmet Yüce lise eğitimini Galatasaray Lisesi’nden mezun olarak tamamlamış ve babası Orhan R. İle otomobil ve Otomotiv sektörüne adım atıp çalışmaya başlayan Yüce birçok başarıya imza atmıştır. kurucu üyesi olarak Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin faaliyete geçebilmesinde büyük çabalar göstermiş ve adını duyurup Skoda ve Alfa Romeo gibi önemli markalılarının Türkiye distribütörlüğünü ve Yüce Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmekte olup aynı zamanda da Erya Otomotiv A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Yüce Motor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanıdır.

 

Galatasaray lisesinde okuyan Yüce Galatasaray Spor Kulübünde yer aldıktan sonra Ünal Aysal’ın yönetiminde yedek listeden yönetici adayı olarak görevlendirilmiştir. 2023 yılında ise Dursun Özbek’in seçimi sonucunda yönetime oğlu Emre Yüce geçmiştir.

AHMET YÜCE’NİN ÖZEL HAYATI

1957 yılında İstanbul’da doğan Ahmet Yüce evli olup 2 çocuk babasıdır.

AHMET YÜCE’NİN SERVETİ NE KADAR?

Skoda Türkiye Distribütörü ve sahibi olan iş insanı Ahmet Yüce’nin Maddi Serveti 650 Milyon dolar olarak tahmin edilmektedir. Ayrıca “Türkiye’nin En Zengin 100 Ailesi” listesinde Ahmet Yüce’nin ailesi 1.2 milyar dolarlık maddi bir servetiyle 49. Sırada yerini korumaktadır.

 

.