Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SP Gençlik Kollarında bayrak değişimi

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları’nda bayrak değişimi gerçekleştirildi. Gençlik Kolları Başkanı olarak çalışmalar yapan Ahmet Taşkapı görevini Nedim Taha Beşkardeş’e devretti. Yeni Başkan Beşkardeş görevlendirme yazısını İl Başkanı Beytullah Karataş’tan aldı.

SP Gençlik Kollarında bayrak değişimi

“İYİLİĞİN VE GÜZELLİĞİN MÜCADELESİNİ VERDİK”

Görev değişimi sonrası konuşan İl Başkanı Beytullah Karataş, Gençlik döneminin heyecanın yüksek, dostluğun ve kardeşliğin daha sıcak yaşandığı bir dönem olduğunu dile getirerek,  “Böyle bir dönemde Saadet Partisi’nin Gençlik Kollarında görev almak ve yaşanabilir Afyonkarahisar adına çalışma yapmak çok önemli. Biz de gençlik teşkilatlarımızda görev alırken çok güzel zamanlar geçirdik. Bu zamanların iyi bir şekilde değerlendirilmesi ve tüm gençlere ulaşılması gerekiyor.” dedi.

 

Görevini devreden Ahmet Taşkapı ise “Biz şehrimizde iyiliğin ve güzelliğin yayılması için mücadele ettik. Bu bir bayrak yarışıdır ve ben inanıyorum ki bundan sonraki süreçte Nedim Taha başkanımız yönetimiyle birlikte bu bayrağı daha yukarılara taşıyacak mücadeleyi verecektir.” dedi.

 

“GENÇLİK UMUDU TEMSİL EDER”

Afyonkarahisar Gençlik Kolları yeni Başkanı Nedim Taha Beşkardeş İl Başkanı Beytullah Karataş ve görevi teslim aldığı Ahmet Taşkapı’na teşekkür ederek, “Rabbim kendilerinden yapmış oldukları çalışmalardan razı olsun. Gençlik, her birimizin içindeki umudu temsil eder. Bizler, umutları yeşertmek ve Saadet Partimizin en büyük zaferleri için çalışacağız. Afyonkarahisar’daki tüm genç kardeşlerimin sorunlarıyla ilgilenecek, onların olduğu her yerde biz de olacağız. Ve inanıyoruz ki; Yaşanabilir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.