Şuhut’ta 50 yıllık çiftlere hediye verildi

Şuhut’ta 50 yıllık çiftlere hediye verildi

Şuhut Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Vakfı Başkanı Mustafa Uysal, ilçe protokol üyeleriyle birlikte 2021 Aile Yılı kapsamında Şuhut’ta 50. evlilik yıldönümünü kutlayan 180 aileye hediyeler verildiğini açıkladı

 

Şuhut Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Vakfı Başkanı Mustafa Uysal ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bağır, Şuhut Kadın Kültür Atölyesinde üretilen ürünleri Şuhut ve köylerinde “Evlilikte 50 Yılını” dolduran ailelere Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz ve Belediye Başkanı Recep Bozkurt ile birlikte verdiklerini ifade etti.
Mustafa Uysal, “Şuhut Vakfı İcra Kurulu adına yayımlanan mesajda; Aile kurumunun, en temel yapıtaşı olarak sağlıklı nesillerin yetişmesinde en elzem kurumlarımızın başında geldiği vurgulanmıştır. Mesajda, ‘Bu önemli sosyal kurum aynı zamanda sağlıklı toplum yapımızın ve kutsal vatanımızın da teminatı olduğu, bu nedenledir ki ülkemizi zayıflatmak isteyen güçlerin önce aile kurumunu ve dolayısıyla temel değerlerimizi zayıflatmak gayreti içinde oldukları.’ ifadelerine yer verilmiştir.” dedi. 2021 Aile Yılı etkinliği çerçevesinde evlilikte yarım asrı geride bırakan Şuhut ve köylerinde yaşayan 180 aileye, Şuhut Kadın Kültür Atölye Kooperatifinin ürettiği seramik kahve takımı, kahve ve Afyonkarahisar lokumu hediye edildi.
>> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi