Taş Ocakları yolunda asfalt çalışmaları başladı

Taş Ocakları yolunda asfalt çalışmaları başladı

Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Taş Ocakları yolunda başlatılan genişletme çalışmalarının ardından asfalt serimine geçildi

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatı ile Fatih ve Eşrefpaşa Mahallelerinin ortasından geçen Taş Ocakları yolunda genişletme çalışmaları tamamlandı. Başkan Zeybek hafta sonu çalışmaları yerinde inceledi.
Afyonkarahisarlıların rahatı ve sıhhati için, gece-gündüz, çalıştıklarını söyleyen Başkan Zeybek, “Hemşehrimizin rahatı ve sıhhati için, gece-gündüz, çalışmaya devam ediyoruz. Fatih ve Eşrefpaşa Mahallelerimizi ortasından geçen ve söz verdiğimiz Taş Ocakları yolunu genişleterek, asfaltlıyoruz. İki mahalle halkımıza ve esnafımıza hayırlı olsun.” dedi.
Başkan Zeybek temasları çerçevesinde Konya yolu üzerinde yer alan Devlet Parkı Piknik ve Mesire Alanı’nda incelemelerde bulundu. Devlet Parkı’nda bulunan lavabolar ve tuvaletlerin baştan sona yenilendiğini kaydeden Başkan Zeybek, Selçuklu Mahallesi’nde devam eden park çalışmalarını da yerinde inceledi. Söz konusu alanda Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Zeybek, bu kapsamda 13 bin 200 metrekare alanda kauçuk zeminli yürüme alanları, oyun grupları spor aletleri ve oturma alanlarının bulunacağı park yapımının devam ettiğini söyledi.
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Osman Gazi Anadolu Lisesi’nin yanında yer alan boş araziyi yeşil alan olarak değerlendirdiklerine dikkat çekerek parkın Selçuklu Mahallesi’ne hayırlı olmasını temenni etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi