Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Taytak, küçük Ahmet’i mutlu gününde yalnız bırakmadı

Taytak, küçük Ahmet’i mutlu gününde yalnız bırakmadı

Daha önce tedavi sürecini üstlendiği 8 yaşındaki kas hastası küçük Ahmet’in sünnet düğününe katılan
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, küçük Ahmet’e oyuncak ve Türk Bayrağı hediye etti

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan ve il yönetimi ile beraber ilçeleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
Milletvekili Taytak, daha önce sosyal medya ve basın aracılığıyla yardım çağrısında bulunan Bayat İlçesi’ne bağlı Sağırlı Köyü’nde yaşayan kas hastası olan 8 yaşındaki Ahmet Oruç Bostan’a tedavi sürecinde yardım elini uzatmıştı. 8 yaşındaki Ahmet Oruç Bostan’ın sünnet düğünü katılan Milletvekili Taytak ve parti yönetimi, Bostan ailesini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar. Küçük Ahmet ve ailesiyle yakından ilgilenen Milletvekili Taytak, Küçük Ahmet’e oyuncak ve Türk Bayrağı hediye etti.
Bostan ailesi ise Taytak’ın sünnet düğünlerine katılmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler. Bostan ailesi çocuklarının tedavi sürecinde yakında ilgilenen ve devamında ise ilişkisini kesmeyen ve sünnet düğününe katılan Milletvekili Taytak’a teşekkür etti.
VATANDAŞLARLA
BİR ARAYA GELDİ
Milletvekili Taytak daha sonra Gömü Beldesi’nde bulunan vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Bayat İlçe Teşkilatını da ziyaret eden Milletvekili Taytak ve parti yönetimi burada Bayat İlçe Başkanı Seyfettin Atacan ve Bolvadin İlçe Teşkilatı ile birlikte istişare toplantısı gerçekleştirdi. Beraberindeki partililer ile beraber Emirdağ İlçesi’ne geçen Milletvekili Taytak, Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral, bir önceki dönem Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın ve ilçe teşkilatıyla bir araya geldi.