Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Taytak, sporla ilgili talepleri iletti

MHP Milletvekili Mehmet Taytak, çocukların ilkokuldan itibaren başlayarak en az bir spor yapması ile ilgili bir proje önerdi. Taytak ayrıca, Bolvadin ilçesine kapalı spor salonu yapımı talebini tekrar iletti.

Taytak, sporla ilgili talepleri iletti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2024 yılı bütçe görüşmelerinde konuştu.

Taytak, sporla ilgili talepleri iletti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Taytak, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2024 yılı bütçe görüşmelerinde bir konuşma yaptı. Taytak, “Üniversiteleri kazanan öğrencilerimizin dışarıda kalmadan, ailelerinin güvende olduğunu bildiği KYK yurtlarına yerleştirdiğiniz evlatlarımızın huzurunu gördüm. Öncelikle tüm velilerimiz adına size çok teşekkür ediyorum. Son dönemde Milli Takımlarımız çok başarılı sonuçlar aldı. Milli Sporcularımız bizleri gururlandılar. Başarılarından dolayı Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak, tüm bürokratlarımızı ve kıymetli sporcularımızı gönülden tebrik ediyorum. Çocuklarımızın ilkokuldan itibaren başlayarak en az bir spor yapması ile ilgili bir proje önermek istiyorum. Ayrıca, Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçemizin de kapalı spor salonu yok. Geçen haftalarda da zatıalinizi ziyaret ettim. İnşallah en kısa zamanda bu çalışmanın da temelini atmak nasip olur.” dedi.