Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Taytak Ve Belediye Başkanları Ankara’ya Çıkarma Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında düzenlenen, “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” sona erdi. Kızılcahamam’da gerçekleşen kampta MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar belediye başkanlarını yalnız bırakmadı

Milliyetçi Hareket Partisi'nin, Genel

Milliyetçi Hareket Partisi’nin iki gün süren Ankara’nın Kızılcahamam ilçesindeki kampı sona erdi. Afyonkarahisar MHP’li belediye başkanlarının tamamının katıldığı kampta Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, başkanları yalnız bırakmadı. Kamp öncesi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başkanlığında Kızılcahamam’da Ülkücü Şehitler Anıtı’nda bir araya gelindi. Kampa ve şehitlik ziyaretine MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın yanı sıra Afyonkarahisar’ın MHP’li Belediye Başkanları da katıldı.

“AYAĞINIZA TAŞ DEĞMESİN”

Kampta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Belediye başkanlarına hitap ederek, “Hepinizi her belediye başkanımızı, seçimlerde aday olup seçilemeyen tüm arkadaşlarımızı tebrik ederim. Yürüdüğünüz yolda ayağınıza taş değmesin.” dedi. Toplantıya Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar ilçe ve belde belediye başkanları katıldı.

MHP’Lİ TÜM BAŞKANLAR KATILDI

Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” adıyla düzenlenen kampta, MHP’nin 3 ana tema, 9 ilke ve 100 madde ile açıklanan seçim beyannamesinde yer alan başlıklar değerlendirildi. Akademisyenlerin de katıldığı kampta, “Belediyelerde Stratejik İletişim ve Yönetim Modeli” ve “Afet Riski Altındaki Alanların Dönüşümü-Riskli Yapılar ve Kentsel Dönüşüm” konularında belediye başkanlarına sunum yaptı. Kampta, partinin yerel seçimlere yönelik “Üretken Belediyecilik” adıyla hazırlanan seçim beyannamesi çerçevesinde, öncelikle şehircilik anlayışıyla doğal afetlere karşı belediyelerin yapması gerekenler ve kentsel dönüşüm konuları da ele alındı. Kızılcahamam’da düzenlenen kampa, MHP’li 218 belediye başkanının katıldı.