Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Taytak ve MHP’li Başkanlar İller Bankası’nda

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanları ile İller Bankası Genel Müdürü Recep Türk’ü, makamında ziyarette bulundular. Ziyarette MHP’li belediyelerin içme suyu, alt ve üstyapı çalışmaları için kredi talebi konularında istişarelerde bulunuldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar

MHP İller Bankası ziyareti

İller Bankası (İLBANK) Genel Müdürü Recep Türk’ü makamında ziyaret eden Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, belediyelerin talep ve istekleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.  Samimi bir ortamda geçen ziyarette konuşan Milletvekili Taytak, “İller Bankası Genel Müdürümüz Recep Türk’ü ziyaret ederek belediyelerimizin talep ve isteklerini kendisine ilettik. Sağ olsun Genel Müdürümüz bize önemli destekler verdi. Belediye başkanlarımızın seçim öncesi vermiş olduğu sözler ve hayata geçirmeyi düşündüğü projeler, Genel Müdürümüzün de destekleri ile yapılmaktadır. Geçtiğimiz hafta Afyonkarahisar ziyaretimizde ve belediye başkanlarımızın bize ulaşarak hayata geçirmeyi düşündüğü projelerle ilgili bazı talep ve istekleri oldu. Biz de bugün Genel Müdürümüzü ziyaret ederek bu talepleri kendisine ilettik. Afyonkarahisar ve belediyelerle ilgili istişarelerde bulunduk. Genel Müdürümüz Türk’e şimdiye kadar vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“BELEDİYE BAŞKANLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İller Bankası Genel Müdürü Recep Türk, imkanlar doğrultusunda gereken desteklerin verileceğini söyledi. Türk, “Milletvekilimiz Mehmet Taytak ile birçok defa bir araya gelerek Afyonkarahisar’a en iyi hizmeti sunmak için devamlı istişare halindeyiz. Belediyelerimizin talep ve isteklerinin birçoğunu yerine getirdik. Bölge halkına hizmet etmek için yola çıkan belediye başkanlarımızı her zaman destekledik ve desteklemeye devam edeceğiz.  Afyonkarahisar ilimize hizmet vermek ve belediyelerimizin halkımıza daha iyi hizmet verebilmek adına yapmış oldukları projelere bizde elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

MHP İller Bankası ziyareti