Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Taytak, hafta sonu vatandaşı dinledi

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, hafta sonu Çay ilçesi merkezi ve Deresinek Köyünü, Işıklar Belediyesini ve Merkeze bağlı Karaaslan Köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Taytak, hafta sonu vatandaşı dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, hafta sonu Afyonkarahisar’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Taytak’a, İl Başkanı Ahmet Kahveci, Başkan Yardımcıları Çoşkun Karaca ve Recep Yaman, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İl Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Duysak ve Ufuk Kuru, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül, Çay İlçe Başkanı Ali Erol ve çok sayıda partili eşlik etti. Milletvekili Taytak ve MHP heyeti ilk olarak Çay ilçe merkezinde vatandaşlarla ve esnaf ile bir araya gelerek, talep ve istekleri dinledi.

“GELİNCİK ANA TEPESİNİ CANLANDIRMALIYIZ”

Çay ilçe merkezinden Deresinek Köyüne geçen Taytak’ı burada Deresinek Köyü Muhtarı Adem Zengin ve vatandaşlar karşıladı. Bir süre köy muhtarı ve vatandaşlarla sohbet eden Taytak, “9. Adem Kurt’u Anma Etkinliği Gelincik Ana Zirve Fatiyeti” etkinliğine katıldı. Çukur Yayla’da hem yerel halk hem de kamp için gelen sporcularla bir araya gelen Taytak, Gelincik Ana Tepesi’nde vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Kampa gelen sporcularla da sohbet eden Taytak, “Afyonkarahisarımızın doğal güzelliklerinden olan Gelincik Ana Tepesi’nin canlandırılması gerekir. Buraya turistlerimizi daha fazla çekmeliyiz. Herkesin bu doğal manzarayı görmesi gerekmektedir. Buranın turizm açısından daha fazla canlanması için gerekli desteği vereceğiz.” dedi.

Taytak, daha sonra Gelincik Ana Tepesi ovasında geçimlerini hayvancılık yaparak sağlayan Ramazan Gün ve ailesine misafir oldu.

IŞIKLARDA TEKRAR 3 HİLALİ DALGALANDIRACAĞIZ

Işıklar Belediye Başkanı Erol Özağıl’ı da ziyaret eden Taytak, Başkan Özağıl’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.  Belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Özağıl, belediyeye şimdiye kadar vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ederek,  gelecek yerel seçimlerde tekrar Işıklar’da 3 hilal’i dalgalandıracağının sözünü de verdi. Taytak’ın son durağı Merkeze bağlı Karaaslan Köyü oldu. Köy muhtarı İsmail Akarslan’ı ve vatandaşları ziyaret eden Taytak, Muhtar ve vatandaşların taleplerini dinledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gıda satışı yapan işletmeler denetlendi
Sıradaki Haber Gıda satışı yapan işletmeler denetlendi