Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Taytak’tan Bisiklet Çağrısı

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Türkmenistan Büyükelçiliği eşgüdümünde 3 Haziran ‘Dünya Bisiklet Günü’ kapsamında, 81 ilde gerçekleştirilen ‘Yaşanabilir Bir Dünya İçin Bisikleti Seçin’ sloganıyla bisiklet etkinliğine katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar

Dünya Bisiklet Günü’nü kutladığını söyleyen MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, Türkmenistan’ın girişimleriyle 2018’de 3 Haziran’ı “Dünya Bisiklet Günü” olarak ilan etmişti. Türkiye Bisiklet Federasyonu Ve Türkmenistan Büyükelçiliği Koordinasyonuyla düzenlenen ve 81 ilimizde geçekleştirilen bugünde bisikletin dünyada önemini anlatmak için bir araya geldik. Sağlık açısından, spor açısından dünyanın gerçekten en önemli branşlarından, sporlarından bir tanesi bisiklet sporudur. Onun için herkesi bisiklete binmeye davet ediyoruz. Hem güvenli hem de sağlıklı bir sürüş için hep birlikte bisiklete binelim.  “Yaşanabilir Bir Dünya İçin Bisikleti Seçin” sloganıyla bisiklete binelim. Bisikletin önemini herkes birbirine anlatsın ve tüm belediyelerimiz bisiklet yolları yaparak vatandaşlarımızı bisiklete binmeye teşvik etsin. 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü Kutlu olsun diyor, göreve geldiği günden itibaren önemli çalışmalara imzalar atan ve Türkiye’deki insanlarımıza bisiklete binmeyi sevdiren fedakâr, çalışkan Federasyon Başkanı Emin Müftüoğlu Beyefendi’ye şahsıma vermiş olduğu Hatıra Madalyası için teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca Başkanvekili Fikret Hayali Beyefendi ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlara da bu güzel etkinlikteki katkılarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Taytak’tan Bisiklet Çağrısı

Etkinliğe Federasyon Başkanı Emin Müftüoğlu, Başkanvekili Fikret Hayali, Türkmenistan Ankara Büyükelçisi Mekan Ishanguliyev ve Ankara İl Protokolü katıldı. Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’a hatıra madalyası hediye etti.