Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Tüm Partilerden Oy Alabilecek Tek Aday Benim”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, göreve geldiğinde kısa zamanda içerisinde 21. Yüzyıla yaraşır modern pazar yerleri inşa edeceğini  kaydederek, “Hemşerilerime güvenim sonsuz. Tüm Partilerden oy alabilecek tek aday benim.” dedi.

“Tüm Partilerden Oy Alabilecek Tek Aday Benim”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, Seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum örgütleri, meslek odaları ve esnafları ziyaret eden Yağcı, Cumartesi Pazarını, çevre esnafı ve Afyonkarahisar Romanlar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyarette İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı’ya  İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, il yönetim kurulu üyeleri Süheyla Aslan, Serdar Balık, merkez ilçe başkanı İzzet Köken, yönetim kurulu üyeleri ve İYİ Parti Gazlıgöl Belediye Başkan Adayı Murat Yıldırımer eşlik etti.

“Tüm Partilerden Oy Alabilecek Tek Aday Benim”

“PAZARCI ESNAFIMIZ SAHİPSİZ BIRAKILMIŞ DURUMDA”

Pazar ziyareti sonrası değerlendirmede bulunan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı,” 31 Mart Yerel Seçimleri çok önemli olduğunu ifade ederek, “Cumartesi Pazarında pazarcı esnafımızla, dostlarımızla, hemşehrilerimizle buluştuk. Bizler pazar yerlerimize büyük önem veriyoruz. Pazarcı esnafımızın şehrimizin sosyal ve ekonomik dokusunda önemli bir rolü var. Ağır ekonomik koşullar ve pahalılık içerisinde satış yapmak çalışan pazarcı esnafımız sahipsiz bırakılmış durumda. Gezdiğimiz, sohbet ettiğimiz her pazarda esnaf da vatandaş da pahalılıktan şikâyetçi oluyor. Etiket fiyatları cep yakıyor. Alım gücümüz her gün biraz daha düşüyor. Ülkemizde derin bir ekonomik kriz yaşanıyor. İşçiler, emekliler kısacası toplumun tüm kesimi yoksullukla mücadele ediyor. Yıllardır Pazar esnafının sıkıntılarınızı görmezden gelenler, seçimden seçime hatırlayıp halinizi hatırınızı soranlar, güneşli bir gün gördükleri anda hemen koşa koşa yanınıza gelip bol bol resim çektirirler. Bu böyle gitmez demek için 31 Mart Yerel Seçimleri çok önemli.” diye konuştu.

“Tüm Partilerden Oy Alabilecek Tek Aday Benim”

“21. YÜZYILA YARAŞIR MODERN PAZAR YERLERİ İNŞA EDECEĞİZ”

“Biz, Afyonkarahisar’da hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” Diye Yağcı sözlerinin şöyle sürdürdü:

“İnşallah göreve geldiğimizde Pazar yerlerimizi daha sağlıklı, sabahtan akşama kadar satış yapmaya çalışan esnafımızın yağmurdan, kardan etkilenmeyeceği şekle getireceğiz. Çevre beldelerden, köylerden gelen üreticilerimizin de kapalı mekânlarda satış yapmasını sağlayacağız. 21. Yüzyıla yaraşır modern Pazar yerleri inşa edeceğiz. Vatandaşlarımız hava şartlarından etkilenmeden rahat bir şekilde alışveriş yapabilecekler. Cumartesi pazarı gibi büyük Pazar yerlerimizde mini akülü araçlarımızla yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın kendilerinin ve pazar çantalarının, hiçbir ücret talep etmeden toplu ulaşım aracına kadar naklini sağlayacağız. Bu araçların dolaşmasının mümkün olmadığı pazarlarda ise görevlendireceğimiz kişiler yaşlı vatandaşlarımızı dolmuşa veya halk otobüslerine kadar götürecekler. Esnafımızı ve vatandaşlarımızı çok önemsiyoruz. Pazaryeri projemiz bizim olmazsa olmazımız. Kimse merak etmesin, göreve geldiğimizde kısa zamanda pazaryeri projemizi hayata geçireceğiz. Hemşerilerime güvenim sonsuz. Tüm Partilerden oy alabilecek tek aday benim.”

“Tüm Partilerden Oy Alabilecek Tek Aday Benim”

“SAYIN YAĞCI’YA DESTEĞİMİZ TAMDIR”

Ardından İYİ Parti heyeti ile Romanlar Derneği Başkanı Satılmış Koldemer’i ziyaret eden İYİ Parti belediye başkan adayı Alper Yağcı, Afyon’da Roman toplumunun sorunları ve ihtiyaçları konusunda kendileri ile birlikte çalışma sözü verdi. Yağcı,“ Afyonkarahisar’daki Roman vatandaşların eşit fırsatlara erişimi için yapılan çalışmaları artırmak için Derneğe destek sözü verdi. Bu destekle birlikte, Roman vatandaşların yaşam koşullarının iyileştirilmesi ve sosyal sorunların çözülmesi hedeflenmektedir.” dedi.

“Tüm Partilerden Oy Alabilecek Tek Aday Benim”

21. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Telek ise, İYİ Parti belediye başkan adayı Alper Yağcı’nın genç, çalışkan, dinamik, ve Afyon sevdalısı bir insan olduğunu söyledi. Telek,“Dernek başkanımız benim uzun yıllardır tanıdığım bir dostumdur. Kendisine her zaman desteğim olmuştur. Önemli bir toplumun dernek başkanlığını yapıyor. Belediye başkan adayımız Yağcı Genç, dinamik, Afyon sevdalısı çalışkan bir arkadaşımız. Bu gün burada Roman vatandaşlarımızdan destek istemeye ve Roman toplumu için yapacağımız hizmetleri anlatmaya geldik.” şeklinde konuştu.

 

“BİZDE ONUN KEFALETİNİN GEREĞİNİ YERİNE GETİRECEĞİZ”

Romanlar Derneği Başkanı Satılmış Koldemir ise “ Sayın Mehmet Telek abimiz uzun yıllardır tanıdığımız kardeşten öte her zaman büyük desteğini gördüğümüz bir abimiz. Afyonkarahisar’ın yetiştirdiği bir değer. Bizim her zaman yanımızda oldu. Kendisi 24 saat her zaman ulaşabildiğimiz ve sorunlarımızın çözümü için çaba gösteren bir abimizdir. İYİ Parti belediye başkan adayı Sayın Alper Yağcı’ya kefaleti bizim için yeterlidir. Bizde onun kefaletinin gereğini yerine getireceğiz. Sayın Yağcı’ya desteğimiz tamdır.” dedi.