Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Tüm vekillerimiz ile birlikte bu şehrin hizmetkârıyız”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, dün ilk kez gerçekleştirilen kornea nakli nedeniyle AFSÜ Rektörü Okumuş’u tebrik ederek, AK Parti olarak tüm vekiller ile birlikte bu tür operasyonlara destek vereceklerini söyledi.

“Tüm vekillerimiz ile birlikte bu şehrin hizmetkârıyız”

Dün ilk kez kornea nakli yapılan Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesini ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Rektör Prof. Dr. Nurullah Okumuş’u ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Okumuş ve Arslan, Afyonkarahisar‘a yapılan sağlık yatırımları konuştu.

“BU ŞEHRİN HİZMETKÂRIYIZ”

 

Üniversitede ilk kez kornea nakli operasyonunun gerçekleştirilmesinin vatandaşımızın lehine bir gelişme olduğunu söyledi. Arslan,  “Vatandaşlarımız bunun için farklı şehirlere gitmek yerine kendi şehrinde ameliyatını olabiliyor ve evine gidebiliyor. Biz de bu şehrin bir milletvekili olarak Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven vekillerimiz ile birlikte el ele vererek şehrin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmalarla sağlık yatırımlarından gün geçtikçe daha fazla pay almayı amaçlıyor ve vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Bu vesileyle emeği geçen tüm sağlık camiamıza teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.