“Tüm yollarımız açık, herhangi bir sıkıntımız yok

“Tüm yollarımız açık, herhangi bir sıkıntımız yok

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’a 7’si ana yol olmak üzere 12 yol girişi olduğunu belirterek, “Şuan için il genelinde herhangi bir sıkıntımız yok. Tüm yollarımız açık. Ekiplerimiz 24 saat esasıyla büyük bir özveriyle görev başındalar” dedi

Vali Gökmen Çiçek, Sandıklı İlçesi’nde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Vali Gökmen Çiçek’in ilk ziyareti Kadın Kültür Evi bünyesinde kurulacak olan Kadın Kooperatiflerinin satış noktasına oldu. Vali Çiçek, kadınların ürettikleri ürünleri satabilmeleri amacıyla kullanılacak olan binada incelemelerde bulunarak, Kaymakam Eflatun Can Tortop ile Belediye Başkanı Mustafa Çöl’den bilgiler aldı.
DENETLEMELERDE BULUNDU
Sandıklı Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliğini ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, denetlemelerde bulunarak, ekiplerden yollardaki son durum, genel asayiş, yürütülen çalışmalar konusunda ayrıntılı bilgiler aldı. Vali Çiçek, herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına gerekli önlemlerin alınması noktasında ekiplere talimatlarda bulundu.
“VATANDAŞLARIMIZIN
MAĞDURİYET YAŞAMAMASI
İÇİN ELBİRLİĞİYLE
ÇALIŞIYORUZ”
Sandıklı İlçe Özel İdare Bakımevini de ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, karla mücadele çalışmaları, yollardaki son durum, alınan önlemler ve sürücülerin sıkıntı yaşamaması adına yürütülen çalışmalar konusunda bilgiler aldı. Afyonkarahisar’a 7’si ana yol olmak üzere 12 yol girişi olduğunu belirten Vali Çiçek, “Önceki gece
itibariyle etkisini gösteren kar, gün içerisinde de etkili olmaya devam ediyor. Bizlerde ekiplerimizin çalışmalarını hem denetliyor hem de yakından takip ediyoruz. Şuan için il genelinde herhangi bir sıkıntımız yok. Tüm yollarımız açık. Ekiplerimiz 24 saat esasıyla büyük bir özveriyle görev başındalar. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için elbirliğiyle çalışıyoruz. İnşallah hiçbir sıkıntıya mahal vermeden bu süreci atlatacağız.” dedi. Gösterdikleri gayret ve fedakârca çalışmaları için ekiplere teşekkür eden Vali Çiçek, görevlerinde kolaylıklar diledi.
>> Burak AYDIN’ın Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi