Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Türk Büro-Sen’den Kadın Üyelere Kültür Gezisi

Türk Büro-Sen Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen kültür gezisinde konuşan Türk Büro-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Akman, “Bu etkinlikle amacımız, üyelerimizi bir araya getirip birlikte keyifli zaman geçirmelerini sağlamak ve aynı zamanda bölgemizin tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde görmektir.” dedi.

Türk Büro-Sen’den Kadın Üyelere Kültür Gezisi

Türk Büro-Sen Afyonkarahisar Şubesi Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Kadın üyelere özel Frig Vadisi ve Emre Gölü kültür gezisi düzenlendi. Gezide, Türk Büro-Sen Üyeleri Frig Vadisi’ni ve Emre Gölü’nün mistik atmosferini gezerek tarihle iç içe bir gün geçirdi. Katılımcılar, antik kalıntıları inceleyerek bölgenin zengin tarihini yakından tanıma fırsatı buldu.

Türk Büro-Sen’den Kadın Üyelere Kültür Gezisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKMAN, “BİZLER BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Türk Büro-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Akman, “Bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Türk Büro-Sen Genel Başkanı Türkeş Güney’e, Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş’a, Nuribey Belediye Başkanı Abdullah Çakmak’a, misafirperverliğinden dolayı Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel’e, özellikle katılım sağlayarak bizleri yalnız bırakmayan Genel Başkan Yardımcısı Özkan Ulupınar’a, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Makbule Çalışkan ve Yönetim Kuruluna, kadın üyelerimize, emeği geçen Şube Yönetim Kurulu arkadaşlarıma ve Kadın Kolları Başkanımız Fadime Lale Karakuş ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bizler büyük bir aileyiz.” dedi.