Gaziantep’te düzenlenen Türkiye Minikler Karate Şampiyonası’nda 2014 doğumlu kategorisinde yarışan Sandıklılı sporcu Mustafa Eren Güder, Kata dalında Türkiye Şampiyonu oldu. Başkan Adnan Öztaş, Güder’e başarısından dolayı plaket takdim etti.
Öztaş, “Mustafa Eren kardeşimizin bu büyük başarısı bizleri gururlandırdı. Kendisini ve ailesini tebrik ediyorum. Bu tür başarıları desteklemek ve teşvik etmek bizim için önemli. Kendisine bundan sonraki spor yaşamında başarılar diliyorum” dedi.