Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türkiye Yüzyılı Çocuklarımızla Aydınlanacak”

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Sünnetci, “İnanıyorum ki; Türkiye Yüzyılına giden yolda yarınların Türkiye’si çocuklarımızla aydınlık, sizlerle umutlu; sizlerle daha gelişmiş ve kalkınmış olacaktır.” dedi

İl Milli Eğitim Müdürü

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Müdür Sünnetci, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kahraman milletimizin aydınlık geleceğini omuzlarında yükseltecek yeni nesli, siz kıymetli evlatlarımız; Bugün ülkemizin her köşesinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin açılışının 104. yıldönümünü ve dünyada kutlanılan tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı büyük bir heyecanla kutluyoruz. Okullarımızdaki birbirinden güzel etkinliklerle her yıl büyük bir coşkuyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız ile geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sevincini ve heyecanını paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. İnanıyorum ki; Türkiye Yüzyılına giden yolda yarınların Türkiye’si sizlerle aydınlık, sizlerle umutlu; sizlerle daha gelişmiş ve kalkınmış olacaktır. Sizlere düşen görev, ülkesini ve milletini seven, vatanı için çalışıp üreten, bilime ve gelişen teknolojiye açık, ufku geniş, manevi değerlerine bağlı gençler olarak yetişmenizdir. Bu görevi en güzel şekilde yapacağınıza ve bu mirasa en güzel şekilde sahip çıkacağınıza olan güvencimiz tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle; bizlere bu bayramı hediye eden başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, İstiklal Savaşı kahramanlarımızı, tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, bayramın dünyanın tüm çocuklarına barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.”