Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Türklüğümüzün Ve Değerlerimizin Derin İzlerini Taşıyan Milletimizin Evladıyım”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Uydukent’te iftar programında semt sakinlerini dinledi. Uluçay, “Türklüğümüzün ve değerlerimizin derin izlerini taşıyan milletimizin evladıyım” dedi

AK Parti Afyonkarahisar Belediye

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Uydukent’te gerçekleşen iftar programında semt sakinleriyle bir araya geldi.

“AFYON’U İSTİŞARE EDEREK BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

“Ramazan Ayı’nın bereketinden, rahmetinden mağfiretinden bir nebze olsun nasibimizi almak ve sizlerle birlikte oruçlarımızı açmak için bir araya geldik.” diyen Başkan Adayı Uluçay, “İftar sofralarımızı birlikte paylaşırken, gönül sofralarımızı da birlikte kurmak ve birlik beraberlik içerisinde şehrimizi yönetmek için karşınızda olan bir kardeşinizim. Hem manevi hem de milli duygularımızı derinden hissettiğimiz Afyonkarahisar’ımız da daima sizlerle istişare ederek şehrimizi birlikte yöneteceğimizin sözünü bir kez daha sizlere burada veriyorum. Ben Türklüğümüzün ve muhafazakâr değerlerimizin derin izlerini taşıyan bir milletin evladıyım. Yiğit Afyonkarahisarlıların daima hizmetkârı olacak kardeşinizim. Geçmişimizi ve kültürümüzü unutmadan, aynı zamanda geleceğimizi de daha da sağlamlaştırarak ilerleyecek şehrimizi sizlerin talepleri bizlerin projeleriyle dünyaya örnek olacak bir noktaya taşıyacağız. Bu topraklar nice zaferler kazanılmış nice kahramanlık destanları kazanılmış muzaffer bir şehir. Bende bu mirasa en iyi şekilde sahip çıkarak, geleceğimizin teminatı gençlerimize daha da güçlü bir Afyonkarahisar bırakmak için var gücümle çalışıyorum, çalışmaya da devam edeceğim. Şehrimizin her anlamda önemli olan tüm değerlerini koruyarak, ahlaki ve manevi değerlerimize sahip çıkacak sizlere de en iyi hizmeti yapacağım Allah’ın izniyle.” ifadelerini kullandı.

“Türklüğümüzün Ve Değerlerimizin Derin İzlerini Taşıyan Milletimizin Evladıyım”

“CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIMDAN ŞÜPHE DUYULMASIN”

Uluçay, sözlerine şöyle devam etti:

“Afyonkarahisar’ımızın çehresini değiştirmenin hayaliyle çıktığımız yolumuza emin adımlarla yürüyoruz. Zafere her geçen gün bir adım daha yaklaşıyor ve bu memlekete hizmet edecek olmanın heyecan ve gururunu yaşıyoruz. Memleketimizi taçlandıracak 109 projemizi anlatmaya kalksak saatler alır. Ancak tüm hepsini özetleyecek olursam şu an beni dinleyen her bir vatandaşımıza birebir dokunacak onlarca projemiz var. Biz, projelerimizin her detayını büyük bir titizlikle tasarladık. Bizim hemşehrilerimize hizmet etmek görevimizdir. Bir nevi ödevlerimizdir. Biz de bu noktada dersimize çalışarak projelerimizi kıymetli Afyonkarahisar halkına sunduk. Projelerimizin her bir detayın titizlikle çalıştık ve koca bir ekiple yola çıktık. Her biri alanında uzman dava arkadaşlarımızın destekleriyle şehrimize hizmet etmenin gayreti içerisindeyim. Projelerimizi 31 Mart zaferimizin akabinde bir bir hayata geçirerek Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin hayalini kurduğu yatırımları yine biz yapacağız. Bu şehrin bir evladı olarak sizlerin hizmetkârı olmaya talibim. Bu noktada sizler için canla başla çalışacağımdan şüpheniz olmasın.”