• TARİH: 28.02.2021
Ufka Yolculuk’un bu yılki teması Sağlıklı Yaşam

Ufka Yolculuk’un bu yılki teması Sağlıklı Yaşam

Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü koordinatörlüğünde Asalet Hanımlar Derneği ile Afyonkarahisar Ahlak Kültür ve Çevre Derneği (AKÇEVRE)’nin katkılarıyla Ufka Yolculuk Yarışması bu yıl 9. kez düzenleniyor

 

Sağduyulu Yaşam Merkezi’nden hareketle bu yılın konusu olarak “Sağlıklı Yaşam” başlığı seçilen yarışmada katılımcılar üç kategoride hazırlanan eserlerden sorumlu olacak. 18 Ocak tarihi itibari ile kayıt almaya başlayan Ufka Yolculuk yarışması her şeyden önce doğru inancı, doğru düşünceyi ve güzel ahlâkı öğreten güvenilir eserlerin okunmasını sağlamayı, okuma alışkanlığını geliştirmeyi; okuyan, düşünen ve okuduklarıyla hayatına yön veren bireylerin yetişmesine katkı sağlamayı hedefliyor.
ufkayolculuk.com adresinden “kayıt ol” butonuna tıklanarak ya da okullardaki gönüllüler aracılığı ile kayıt yapılabilecek yarışmaya başvurular 12 Nisan Pazartesi günü sona erecek.
Katılımcılar 11 Nisan Pazar -12 Nisan Pazartesi 2021 tarihinde yapılacak 1.aşama sınava bulundukları yerden 08.00-20.00 saatleri arasında 2 gün boyunca çevrimiçi olarak girebilecekler. 2. aşama sınav ise 23 Mayıs 2021 Pazar günü 10:00-12:00 saatleri arasında randevulu sistemle yine çevrimiçi olarak yapılacak. >> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi