Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Uluçay: Diş Hastanesinde Çalışmalar Başladı

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran ile birlikte yapımına başlanan 50+25 üniteli diş hastanesi şantiye alanında incelemelerde bulundu. Uluçay, Diş Hastanesi inşaasında çalışmaların başladığını belirtti.

Uluçay: Diş Hastanesinde Çalışmalar Başladı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’a; İl Başkan Yardımcısı Sultan Betül Erişen, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Tekik, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ve teşkilat mensupları da eşlik ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hastane inşaatı incelemesi sonrası açıklama yapan Başkan Adayı Uluçay, şu ifadelere yer verdi: “Güne Afyonkarahisar Devlet Hastanemizin yanında yapılmakta olan 50+25 üniteli diş hekimliği hastanemizin şantiye alanında incelemelerde bulunarak başladık. Diş hastanemizin yakın zamanda temellerini atarak Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Yeni yapılacak diş hastanemizle birlikte diş hastanesi sorunumuz kalmamış oluyor. İnşallah bölgemizin en modern, en hızlı bir şekilde tedavi ederek sonuç veren bir tesisi ilimize kazandırmış olacağız. Ben bu vesile ile ilimizdeki bir ihtiyacının daha giderilmesine vesile olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya ve Milletvekilimiz Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Dr. Hasan Arslan’a teşekkür ediyorum. Aziz hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun inşallah.”