Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Uluçay: Masa Başında Değil, Sahada Çalışacağız

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, çeşitli mahallelerde mahalle sakinleriyle biraraya geldi. Uluçay, “Afyonkarahisar Yüzyılı dünyaya damga vuracak bir şehir olacak. Bunu da masa başında değil, sahada hemşehrilerimizle birlikte çalışarak yapacağız.” dedi.

Uluçay: Masa Başında Değil, Sahada Çalışacağız

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Ali İhsan Paşa, Namzi Saatci ve Gazi Mahalleleri’nde mahalle sakinleri ile buluştu. Programda; 24. – 25. dönem AK Parti Milletvekili Av. Halil Ürün, İl Başkan Yardımcıları Ömer Dayı, Yakup Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve teşkilat mensupları yer aldılar.

Uluçay Masa Başında Değil, Sahada Çalışacağız

 “AFYONKARAHİSAR YÜZYILI DÜNYAYA DAMGA VURACAK”

Mahalle sakinlerine hitap eden Hüseyin Ceylan Uluçay, şunları kaydetti: “Akçin Mahallemiz bizim her zaman en yükse oy oranlarına sahip olduğumuz mahallelerimizdendir. 31 Mart yerel seçimlerinde de yine aynı şekilde bize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza tam destek olacağınızdan şüphem yok. Sizlerin taleplerini, sizi mutlu edecek şekilde hızlı ve pratik çözümlerle yerine getireceğiz. Ben zaten sürüncemede kalacak, geciken çözümleri sevmiyorum. Masa başında çalışıp şu proje var onu yapalım diyemem. Sahada sizleri yanımıza alarak, bizde gayretle çalışarak projeleri tek tek gerçekleştireceğiz. Sizlere en büyük katkıyı sağlayacak şekilde taleplerinizi de gerçekleştireceğiz inşallah. Biz Afyonkarahisar’ımız için hayal ettiğimiz projelerimizi bugüne kadar en güzel şekilde gerçekleştirdik. Yeni dönemde de en büyük hedefimiz mutlu şehrimizi birlikte inşaa etmek. Mutlu şehrimizi inşa ederken de sizlerin fikirlerini alarak hizmet etmekte en büyük gayemiz. Sayın cumhurbaşkanımızın, bakanlarımızın, milletvekillerimizin destekleri ile yeni dönemde Afyonkarahisar Yüzyılı dünyaya damga vuracak bir şehir olacak. Bunu da masa başında değil, sahada hemşehrilerimizle birlikte çalışarak yapacağız. Şimdiden destekleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”