Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Umut Evirgen Hangi Mekanın Sahibi?

Özel hayatı ve iş hayatı ile sık sık gündemde yer alan isimler arasında yer alan Umut Evirgen’in işletmecisi olduğu mekânların hangileri olduğu merak edilerek sorgulanmaya başlandı.

Özel hayatı ve iş

Yönetmen, senarist, yapımcı ve işletmeci Umut Evirgen, özel hayatı ile sık sık magazin basınının gündeminde yer alan isimler arasında. Genellikle ünlü isimler ile yaşadığı birliktelik ile gündeme gelen Umut Evirgen iş hayatında göstermiş olduğu başarıları ile de konuşulmaktadır.

 

Serenay Sarıkaya ve Alina Boz gibi birçok ünlü oyuncu ile birliktelik yaşayan Umut Evirgen,  yönetmen, senarist ve yapımcı kimliği ile bilinse de gıda sektöründe başarılı bir işletme kariyere sahiptir. Umut Evirgen hakkında merak ettiklerinizi sizler için araştırdık.

 

UMUT EVİRGEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Türk yönetmen, senarist, yapımcı ve işletmeci Umut Evirgen, 26 Şubat 1990 tarihinde doğmuştur. Üniversite eğitimini New York’da Berkeley College’de İşletme alanında tamamlayan ünlü yönetmen, yüksek lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sinema TV alanında yapmıştır. İlk kısa filmi olan İyi Yemek Öldürür’le aralarında Edmonton Film Festival (Oscar Qualifying)’in de yer aldığı pek çok festivale katılan Evigen, ClujShorts ve Short to the Point festivallerinde En İyi Kurgu, Malatya Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü aldı. Senaristliğini yaptığı projeleri hayata geçirebilmek için 2019 yılında Set Sanat Prodüksiyon’u kurdu. İlk uzun metrajlı filmi olan Ben Bir Denizim’in senaristliğini ve yönetmenliğini yaptı.

 

UMUT EVİRGEN HANGİ MEKÂNIN SAHİBİ?

Umut Evirgen, ünlü eğlence mekanı La Boom’un sahibidir. Aynı zamanda Teras Emirgan, suşi restoranı Next Door ve Pizza Emirgan da Umut Evirgen’e aittir.

Afyon Haber Son Dakika Afyon Namaz Vakti