Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cengiz Üstün, birlik olarak Şuhut ilçesinin, Çakırözü köyünden başlayan Zafer Yürüyüşü katılımcılarının su ihtiyacını karşılamak için 7 ayrı noktada 15 bin adet su dağıtımı gerçekleştirdiklerini belirtti.
Üstün: Zafer Yürüyüşü katılımcılarına su dağıttık
ESOB Başkanı Cengiz Üstün, Zafer Yürüyüşü katılımcılarının su ihtiyacını karşılamak için 15 bin adet su dağıtımı yaptıklarını bildirdi
![Üstün: Zafer Yürüyüşü katılımcılarına su dağıttık ESOB Başkanı Cengiz Üstün,](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2023/08/Ustun-Zafer-Yuruyusu-katilimcilarina-su-dagittik-8.jpg)