Uysal: Kocacan’ın yaptığı  ucuz siyasetçiliktir

Uysal: Kocacan’ın yaptığı ucuz siyasetçiliktir

TDP İl Başkanı Kadir Uysal, mevkidaşı MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan’ın eleştirilerine ağır karşılık verdi.
Uysal, “Sayın Kocacan, partimizin İl Başkanlığı açılışı için gönderdiğimiz davetiye ile alay etmiştir. Kendisini adam yerine koyarak davetiye gönderdiğim için özür dilerim” dedi

 

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan’ın bir televizyon programında partisi ve başkaca partilere yönelik eleştirilerine sert bir dille karşılık verdi.
“DEVLET BEYİN BEKASINA HİZMET EDENLER ZARAR VERİYOR”
Kadir Uysal, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Kocacan’ın partisi TDP ve diğer kurulan yeni partilerin “tabela partisi” olmaktan öteye gidemeyecekleri görüşünü değerlendirdi. Uysal, “Kendinden başkalarını görmeyenlerin, kendinden başkalarını duymayanların bu ülkeye verdiği zararı hiçbir şey vermemiştir. Kendinden başkalarını düşünmeyip, dün ne dediğini unutup, kendi bekası için birilerinin kapı kulu olmayı marifet gibi anlatanların bu ülkeye verdiği zararı hiçbir şey vermemiştir. Kendinden olmayanlara zillet diyebilecek kadar aciz, bir o kadar korkak insanların bu ülkeye verdiği zararı hiçbir şey vermemiştir. Devlet’in bekası diyerek, Devlet Beyin bekasına hizmet edenlerin bu ülkeye verdiği zararı hiçbir şey vermemiştir.”dedi.
“ADAM YERİNE KOYARAK DAVET ETTİĞİM İÇİN
ÖZÜR DİLERİM”
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan’ın, TDP İl Başkanlığı açılışı için kendisine gönderilen daveti alaylı üslupla anlattığını belirten Uysal, “Kendisini adam yerine koyarak davetiye gönderdiğim için özür dilerim. Biz insanlar arasında sizin gibi ayırım yapmayız. Biz milletimizi sizin gibi ayrıştırmayız. Biz kendi çıkarlarımız için sizin gibi birilerinin kapı kulu olmayız. Biz onun için yola çıktık, onunu içindir ki tabela partisi olmayacağız.” ifadelerini kullandı.
“KOCACAN’IN AHKAM KESMESİ UCUZ SİYASETÇİLİK”
Mehmet Kocacan’ın MHP İl Başkanı olarak, il ve ilçelerde yaşanan ülkücü kıyımlarına, AK Parti’nin yaptıklarına sessiz kaldığını kaydeden Uysal şunları kaydetti: “Sayın Kocacan’ın yeni kurulan partiler için ahkâm kesmesi ucuz siyasetçiliktir. Kendisi bizi eleştirdiği o programda demiş ki; ‘Görünen bir şeyi söylemezsek dilsiz şeytan gibi oluruz.’ O kadar yaşananları ya görmüyorsunuz körsünüz ya da hakikaten dilsiz şeytansınız.” >> Mustafa ERTÜRK’ün Haberi

 

YASAL UYARI

Kocatepe Gazetesi’ne ait haberlerin alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır. Haberlerin belirli bir kısmını alarak yada başlığını değiştirerek veyahut alt üst edilerek de (gazeteci tabiri ile takla attırıp) alınıp/kopyalanıp başka yayın organlarında kullanılması halinde de yasal yollara başvurulacaktır. Telif hakkı davası açılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi