Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uysal Şampiyonluğa Ulaştı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Eğitim Merkezi (SEM) sporcusu Ali Uysal, CW Enerji Yağlı Güreş Ligi’nin üçüncü etabı olan Tozkopan boyunda şampiyonluğa ulaşarak büyük bir başarıya imza attı

Gençlik ve Spor İl

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, sporcu Ali Uysal’ı ve antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Kasapoğlu, “Sporcularımızın elde ettiği bu başarılar, ilimizde sporun gelişimi açısından büyük önem taşıyor. Ali Uysal’ın kazandığı bu şampiyonluk, diğer sporcularımıza da ilham kaynağı olacaktır” dedi.

Uysal’ın antrenörleri tarafından yapılan ortak açıklamada, “Hedefimiz olan başpehlivanlık yolunda ilmek ilmek yol alıyoruz. Bize her zaman destek olan İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürümüz Yılmaz Erşen’e teşekkür ederiz,” ifadeleri kullanıldı. Antrenörler, bu süreçte verdikleri destek ve sağladıkları olanaklarla sporcuların başarısında büyük pay sahibi olan yetkililere minnettarlıklarını dile getirdi.

Uysal Şampiyonluğa Ulaştı

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün sağladığı destek ve sporculara sunulan imkanlar, başarıyı getirmeye devam ediyor. Ali Uysal’ın kazandığı şampiyonluk, bu yol haritasının doğru olduğunu ve sporcuların büyük başarılar elde edebileceğini bir kez daha kanıtladı.

Ali Uysal ve ekibi, hedefledikleri başpehlivanlık yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ederken, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteğiyle daha birçok başarıya imza atacaklarına olan inançlarını vurguladı.