Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Uyum, Saygı, Sevgi, Dinleme, Araştırma, Sabır ve Güleryüz Sözü Veriyorum”

AK Parti’den Belediye Başkan aday adaylığını AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantı ile açıklayan Şükrü Tunçbilek, “Uyum, Saygı, Sevgi, Dinleme, Araştırma, Sabır ve Güleryüz Sözü Veriyorum” dedi

“Uyum, Saygı, Sevgi, Dinleme, Araştırma, Sabır ve Güleryüz Sözü Veriyorum”

AK Parti’den Belediye Başkan aday adaylığını AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantı ile açıklayan Şükrü Tunçbilek, “Afyonkarahisarımızı en iyi, hızlı, modern, sorunları çözümlenmiş, istihdama dönük, gençlerin bu şehirde okumaktan mutlu olduğu, yeşil, sporda etkin, teknolojide fark oluşturmuş sanatsal faaliyetler ile bütünleşen bir şehir idealiyle belediye başkanlığı adaylığına talibim” dedi.

AK Parti Belediye Başkan aday adayı Şürü Tunçbilek açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“AK PARTİ’NİN MENSUBU OLMAKTAN ONUR VE ŞEREF DUYUYORUM”

“Kıymetli başkanlarım, belediye başkanlarım, meclis üyelerimiz, teşkilat başkanlarım, gençlik kollarımız, kadın kollarımız, aziz dava arkadaşlarım, sivil toplum kuruluşlarının değerli mensupları, muhtarlarımız, cefakar basın mensupları, geleceğimiz olan gençler, sevgi timsali fedakar hanımefendiler, muhterem beyefendiler, dostlarım, kardeşlerim, akrabalarım ve değerli büyüklerim. Sizleri sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

14 Ağustos 2001 yılında Cumhurbaşkanımız Ak Partimizin genel başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Afyonkarahisar’ımızda kurulan ve mensubu olmaktan onur ve şeref duyduğum Ak partimiz “Aydınlığa açık, karanlığa kapalı” sloganıyla Türkiye hazır hedef 2023 diyerek başlamış bir inancın mücadele ve azmin adı olmuştur.é

“DÜNYA LİDERİ CUMHURBAŞKANIMIZ VAR”

“1071 yılında Sultan Alparslan’ın bizlere yurt olarak bıraktığı Anadolu’muz ve sonrasında dünya tarihine devir açıp devir kapatan büyük Osmanlı İmparatorluğu ile de devam eden şahlanışını son 100 yılda milli mücadeledeki destansı meydan okumanın ve küllerinden yeniden doğuşun öncülerini, kahramanlarını, yiğit Anadolu evlatlarını, cesur analarımızı, şehit ve gazilerimizi Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk nezdinde bu güzel vatanı bizlere armağan eden tüm kahramanlarımızı rahmet şükran ve minnetle yad ediyorum.

Son aylarda yakın bölgemizde yaşanan bir utanç ve insanlık dramı maalesef bizleri derinden üzmektedir. Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her daim haklının masumun ve mazlumun yanında açık net ve dik duruşu ile inşallah Gazze başta olmak üzere işgal edilmiş Filistin topraklarında ilk günden beri ülkemizin attığı adımlar yapılan yardımlar sürdürülen yoğun diplomatik çabaların en kısa sürede netice vereceğini umuyorum. Rabbim devletimizin ve tüm Müslümanların yar ve yardımcısı olsun.

2023 yılı Şubat ayında ülkemizde yaşanan yüzyılın felaketinde vefat eden vatandaşlarımızın acısı ve hüznü hala tazeliğini korumaktadır. Devlet millet el ele 7’den 70’ e seferber olduğumuz deprem felaketinde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.”

“UYUM, SAYGI, SEVGİ, DİNLEME, ARAŞTIRMA, SABIR VE GÜLERYÜZ SÖZÜ VERİYORUM”

uyum, saygı ve sevgi, dinleme, araştırma ve en nihayetinde sonuçlandırarak kırmadan, sabır ve güler yüzle çalışma

Birbirinden müstesna hazırun, 31 Mart 2024 yerel seçimleri takvimi işlemeye başlamıştır. Yoldaş olmaktan büyük onur duyduğum siz kıymetli dava arkadaşlarım bugün Allah’ın izniyle 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde sevdalısı olduğum Afyonkarahisar Belediye başkan aday adaylığımı sizlerin huzurunda ilan etmek istiyorum.

Doğup büyüdüğüm yıllardır hizmetinde olduğum memleketimize büyüyen, gelişen, güçlenen zenginleşen bir Türkiye inşa eden Ak Parti’nin bir neferi olarak Türkiye yüzyılı vizyonuna Afyonkarahisarımızı en iyi, hızlı, modern, sorunları çözümlenmiş, istihdama dönük, gençlerin bu şehirde okumaktan mutlu olduğu, yeşil, sporda etkin, teknolojide fark oluşturmuş sanatsal faaliyetler ile bütünleşen bir şehir idealiyle belediye başkanlığı adaylığına talibim. Tek arzum ilimizi Türkiye yüzyılı vizyonuna hayata geçirmekte emeğimizin olması ve sizlerin gönlünden gelen bir “Allah razı olsun.” Duasına nail olabilmektir. Cenabı Allah nasip eder ve bu görev bizlere tensip edilirse hedeflediğimiz yatırım ve seçim vaatlerimizi değerli Afyon’lu hemşerilerimiz, teşkilatlarımız, milletvekillerimiz, dava arkadaşlarım ile birlikte uyum, saygı ve sevgi, dinleme, araştırma ve en nihayetinde sonuçlandırarak kırmadan, sabır ve güler yüzle çalışmanın sözünü şimdiden veriyorum. İnandığım bu yolda bugün yeni bir başlangıç için Bismillah deyip sizlerin şahitliğinde bir niyet ortaya koydum. Rabbim birliğimizi ve sevgimizi daim etsin. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da durmak yok yola devam diyor hepinizi en kalbi duygularımla kucaklıyorum. Sağolun, varolun, Allah’a emanet olun…”