Bilecik Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce düzenlenen uyuşturucu operasyonunda; ‘Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak’ suçundan 2 yıl hapis cezasıyla aranan 1 şüpheli şahıs yakalandı.
Şüpheli şahsın çıkarıldığı adli makamlarca Bilecik M Tipi Kapalı Cezaevi’ne teslim edildiği öğrenildi.
Uyuşturucu Operasyonunda 1 Şüpheli Şahsın 2 Yıl Hapis Cezası Bulundu
Bilecik’te 2 yıl hapis cezası ile aranan zehir taciri tutuklandı.
![Uyuşturucu Operasyonunda 1 Şüpheli Şahsın 2 Yıl Hapis Cezası Bulundu Bilecik’te 2 yıl hapis](https://www.kocatepegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/03/Uyusturucu-Operasyonunda-1-Supheli-Sahsin-2-Yil-Hapis-Cezasi-Bulundu-kopya-1100x650.jpg)