Vali Çiçek, ilçe ziyaretlerine ara vermiyor

Vali Çiçek, ilçe ziyaretlerine ara vermiyor

İscehisar İlçesi’ni ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunarak, ilçe hakkında ayrıntılı bilgiler aldı

 

Vali Gökmen Çiçek öncelikle İscehisar Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Uğur Kapar’dan İscehisar İlçesi hakkında genel bilgiler alan Vali Çiçek, Kaymakamlık birimlerinde de incelmelerde bulunarak, personele kolaylıklar diledi.
MAHALLE VE KÖY
MUHTARLARINI DİNLEDİ
Vali Gökmen Çiçek, İscehisar İlçesi programı kapsamında Kaymakam Uğur Kapar’dan ekonomik, sosyal ve kültürel yönden ilçenin genel durumunu içeren bilgiler aldı. Ardından mahalle ve köy muhtarları ile toplantıda bir araya geldi. Muhtarlardan beklentilerini dile getiren Vali Çiçek, kendisine iletilen istek ve talepleri de dinledi.
MERMER AKADEMİSİ’NDE
İNCELEMELERDE BULUNDU
Vali Gökmen Çiçek’in bir sonraki durağı İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesine oldu. OSB hakkında ayrıntılı bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, OSB’de faaliyete geçen ve mermer üzerine tasarım ve ar-ge çalışmalarının yapıldığı Mermer Akademisi’nde incelemelerde bulundu.
İlçedeki programı kapsamında İscehisar Belediye Başkanlığına da ziyarette bulunan Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Şahin’den ilçede yürüttüğü çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi