Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Vatan Hainleriyle Yol Yürüyenlere Esnaf Pazar Günü Dersini Verecek”

ESOB Başkanı Cengiz Üstün, Esnaf ve Sanatkârlar Birlik Başkanı ve 26 bin esnaf temsilcisi olarak 31 Mart Pazar günü yapılacak seçim için net konuştuğunu vurguladı. Üstün, “Vatan hainleriyle birlikte olanlara oy veren eller kırılsın. Vatan hainleriyle birlikte yol yürüyen, Afyonkarahisar’a ayar vermeye çalışanlara Pazar günü esnaf ve sanatkârımız gereken dersi verecektir.” dedi.

“Vatan Hainleriyle Yol Yürüyenlere Esnaf Pazar Günü Dersini Verecek”

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Cengiz Üstün, AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın birlikte bir araya gelmek için düzenlediği iftar programında yaptığı konuşmada CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal’ı sert bir dille eleştirdi. İftar programına; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, çok sayıda esnaf ve oda başkanları katıldılar.

“ESNAFIMIZ GEREKEN DERSİ PAZAR GÜNÜ VERECEK”

ESOB Başkanı Cengiz Üstün, yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Taş medreseliler bizim kardeşimiz olamaz diyenleri uyarıyoruz. Dün esnaf arkadaşlarımla bir araya gelip bizzat vebal attım ve dedim ki vatan hainleriyle birlikte olanlara oy veren eller kırılsın. Esnaf ve Sanatkârlar Birlik Başkanı ve 26 bin esnaf temsilcisi olarak benim bunu demeye hakkım var. Vatan hainleriyle birlikte yol yürüyen Afyonkarahisar’a ayar vermeye çalışanlara Pazar günü esnaf ve sanatkârımız gereken dersi verecektir.”

“SİZDE BU MİLLETE KARDEŞ OLAMAZSINIZ”

Başkan Üstün, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizler küçük sermayesi ve emeğimizle kendi yağımızda kavrularak hayatımızı idame ettiren insanlarız. Aynı zamanda da devletimize ve bayrağımıza düşkün kalender insanlarız. Afyonkarahisar genel yapı itibariyle milliyetçi ve muhafazakâr bir il. Afyonkarahisar’ımız milliyetçi ve muhafazakâr olmasına rağmen, maalesef Adana’dan bir aday Afyonkarahisar’a ayar vermeye çalışıyor. Hadi onu geçtik daha iki gün önce 1980 öncesinde ve sonrasında bu vatanı bölmek parçalamak isteyenlere karşı mücadele eden bizlereyani Taş Medreseliler’e meydanlarda ayar vermeye çalışıyorlar. Bizlere ve arkadaşlarımıza ta oralardan ayar vermeye çalışanlar diyor ki ‘Taş Medreseliler bizim kardeşimiz olamaz’ şimdi sizde taş medreseliler olarak diyeceksiniz ki; sizde bu millete kardeş olamazsınız. Bizler oda başkanları olarak tüm siyasi partileri kucaklamak durumundayız. Ancak bizlerde siyaset yapıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız ‘2023 yılı Türklerin Yılı olacaktır.’ diye hedef çizmiş ve bu hedef doğrultusunda vatan millet ve onun uğrunda taş medreseliler emek vermiştir.”

“Vatan Hainleriyle Yol Yürüyenlere Esnaf Pazar Günü Dersini Verecek”

“VATAN HAİNLERİNE OY VERENLERİN ELLERİ KIRILSIN”

“Adana’dan ayar vermeye çalışan zatı muhtereme esnaf ve sanatkârlarım adına buradan sesleniyorum haddini bil! Bizler farklı siyasi partileri tercih edebiliriz ancak ortak değerlerimize zarar vermeye hiçbir şekilde kimsenin gücü yetmez.” diyen Başkan Üstün, sözlerini şöyle tamamladı: “Afyonkarahisar milliyetçi ve muhafazakârdır. 31 Mart Pazar günü de seçime gideceğiz. Elbette bizler milliyetçi muhafazakârız. Ama belli bir maskenin altında güzel oyun yazıp oynayanlar var. Bu sebeple ben dün esnaf arkadaşlarımla bir araya gelip bizzat vebal attım ve dedim ki vatan hainleriyle birlikte olanlara oy veren eller kırılsın. Buradan bir kez daha diyorum ki esnaf ve sanatkârlar birlik başkanı ve 26 bin esnafın temsilcisi olarak bunu demeye hakkım var. Hangi partiye oy verirseniz verin herkesin hür iradesi vardır. Lakin vatan hainleriyle birlikte yol yürüyenlere ve Afyonkarahisar’a ayar vermeye çalışanlara pazar günü esnaf ve sanatkârımız gereken dersi verecektir.”