Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Vatandaşlarımızın Talebini En Kısa Sürede Yerine Getirmek İçin Gayret Sarf Ediyoruz”

Gazi Mahallesi’nde inşa edilen 8 derslikli anaokulu binasında incelemelerde bulunan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, vatandaşların kendilerinin ilettikleri talepleri en kısa sürede hayata geçirmek için gayreti gösterdiklerini belirtti. Yurdunuseven,  “Türkiye Yüzyılını, eğitim gören yavrularımız ve gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

“Vatandaşlarımızın Talebini En Kısa Sürede Yerine Getirmek İçin Gayret Sarf Ediyoruz”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Harbiş Gazi Mahallesi’nde bölge halkının talepleri doğrultusunda anaokulu binası yapılması için girişimlerde bulunmuş ve 8 derslik anaokulu binasının inşasına geçtiğimiz Mart ayında başlanmıştı.  Milletvekili Yurdunuseven, Gazi Mahallesi Muhtarı Mehmet Yalçınkaya ve Nazmi Saatçi Mahallesi Muhtarı Şura Köylü ile birlikte yapımında son aşamaya gelinen anaokulu binasını inceledi.

“Vatandaşlarımızın Talebini En Kısa Sürede Yerine Getirmek İçin Gayret Sarf Ediyoruz”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“VATANDAŞLARIMIZIN TALEBİNİ EN KISA SÜREDE YERİNE GETİRMEK İÇİN GAYRET SARF EDİYORUZ”

8 derslik halinde inşa edilen ve çevre düzenlemesinin yapıldığı binada inceleme yapan Milletvekili Yurdunuseven, “Harbiş semtimizde bulunan mahalle muhtarlarımız bizlere bu bölgede kapsamlı bir anaokulu binasının yapılması için taleplerde bulunmuşlardı. Süreci yakından takip ederek Mart ayında inşaatına başlanan bina, çok kısa sürede tamamlanma aşamasına geldi. Bu okulun yavrularımıza kazandırılması için yoğun çaba sarf ettik ve nihayetinde binamız bu aşamaya geldi. Buradaki dersliklerimizi artık minik yavrularımız dolduracak ve inanıyoruz ki en iyi şekilde bu sınıflarda eğitim hayatlarına başlayacaklar. Vatandaşlarımızın mahalleleri için bizlere ilettikleri talepleri en kısa sürede hayata geçirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Türkiye Yüzyılını, eğitim gören yavrularımız ve gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz.” diye konuştu.

“Vatandaşlarımızın Talebini En Kısa Sürede Yerine Getirmek İçin Gayret Sarf Ediyoruz”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“ANAOKULUMUZDA MİNİKLERİMİZ İÇİN HERŞEY DÜŞÜNÜLDÜ”

Anaokulu binası hakkında bilgiler veren Yurdunuseven, “8 derslik olarak planlanan anaokulumuzda minik yavrularımızın en güzel şekilde eğitim alması için her şey düşünüldü. Burada 8 ayrı sınıfta farklı yaş gruplarında okul öncesi öğrencilerimiz eğitim alabilecek. Bina içerisinde; bir adet yönetim odamız, bir adet eğitimci odamız, oyun salonu, çocuklarımızın beslenme ihtiyaçları için yemekhane ve son sistem dersliklerimiz bulunuyor. Şimdi bu okulumuzda ilk ders zilinin çalması için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

“ANAOKULUMUZ SADECE GAZİ MAHALLESİ’NE DEĞİL TÜM BÖLGEYE HİZMET EDECEK”

Gazi Mahallesi Muhtarı Mehmet Yalçınkaya ise yer tahsisinden yapım aşamasına kadar tüm imkanlarını esirgemeyen Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’e mahalle halkı adına teşekkür etti. Yalçınkaya, “Milletvekilimiz her zaman yanımızda oldular. Mahallemizin hür türlü talebini büyük bir titizlikle yerine getirme adına çaba gösterdiler. Sonuç olarak 8 derslik anaokulu binamızı mahallemize kazandırdık. Buradaki anaokulumuz sadece Gazi Mahallesi’ne değil tüm bölgeye hizmet edecek.” diye konuştu.

 

Nazmi Saatçi Mahallesi Muhtarı Şura Köylü de Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’e anaokulu binasının yapımında yoğun gayret ve takipleri nedeniyle teşekkür etti.