Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Vekilimizin Destekleriyle Bolvadin Gelişecek”

MHP Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın vereceği desteklerle Bolvadin İlçesinin gelişeceğini söyledi.

MHP Bolvadin İlçe Başkanı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, belediye başkanları ve il genel meclis üyesi ile bir araya gelerek Bolvadin’in geleceği ve yapılması gereken hizmetlerini görüşerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Toplantıda; MHP Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, Dişli Belediye Başkanı Ahmet Mert, Özburun Belediye Başkanı Bünyamin Özdemir ve MHP Bolvadin İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Koyuncu yer aldılar.

“BOLVADİMİZ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”

Bolvadin İlçesine yapılacak çalışmalar ve hizmetlerin istişare edildiği toplantıda konuşan MHP Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, şunları kaydetti: “31 Mart yerel seçimlerinin ardından Bolvadin ilçemizde 3’te 3 yaparak önemli bir başarı elde ettik. Belediye Başkanlarımız parti rozetlerini çıkararak, ayırmadan ayrıştırmadan kendi bölgelerinde vatandaşlarımıza hizmet etmeye başlamışlardır. Belediye Başkanlarımızın seçim öncesi meydanlarda vermiş oldukları sözleri Milletvekili Mehmet Taytak’ın büyük destekleri ile kısa zamanda yerine getireceğiz. Bolvadin ilçemizin gelişmesi için birlik ve beraberlik içinde elimizden geleni gayreti sarf edeceğiz. İstişare toplantısı, ilçemizin geleceği için önemli adımların atılmasına vesile olacaktır.”